Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Голкові пластини

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії голкових пластин до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 345 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 345 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Голкові пластини є невід'ємною частиною швейного обладнання. Вони необхідні для забезпечення найбільш оптимального притиску тканини лапкою. Пластина за своєю конструкцією не особливо складна деталь, але якщо використовується пластина, яка не відповідає марці машини або не відповідає розташуванню рядності зубів, виконати якісний шов неможливо.

Що таке голкова пластина у швейній машині? Це пластина, зазвичай виготовлена ​​з металу або міцного пластику і розташовується під голкою та притискною лапкою швейної машини. Голкова пластина має отвір для голки. Через нього голка доставляє верхню нитку до човника. На якість виготовлення пластини слід звернути неабияку увагу, адже якщо пластина виготовлена з тонкого, неякісного металу, то вона може просто тріснути.

Голкові пластини бувають різних форм та розмірів, у залежності від типу швейних машин, для яких вони призначаються. Проте кожна з них має отвори для голки, зубчатих рейок, а також розмітку, що дозволить Вам виконувати стандартні розміри припусків від чверті дюйму до дюйму з кроком у чверть.

Голкова пластина обирається відштовхуючись від типу швейної машини та механізму просування тканини. При виборі пластини слід враховувати наступні умови:

- товщина голкової пластини не повинна перевищувати висоту ходу рейок,

- голковий отвір співпадає з положенням і напрямком голок,

- для машин з декількома голками використовуються пластини з відповідною кількістю отворів,

- стійкість пластини відповідає силі притиску лапки.

Голкові пластини поділяються на два види:

- пластини, що використовуються для шиття легких тканин,

- пластини для роботи з важкими матеріалами.

Голкова пластина завжди повинна бути в ідеальному стані. Найголовніше, щоб вона була гладкою, адже по ній ковзає тканина. Якщо ви замінили свою стару пластину на нову, то переконайтесь у тому, що отвори на новій пластині розташовуються чітко під голками, інакше є імовірність зламати голку.

Кожен виробник швейних машин випускає голкові пластини тільки для своїх моделей, форм і розмірів яких просто безліч. Тому радимо Вам чітко знати, до якої моделі швейної машини необхідно придбати голкову пластину, у всьому іншому найкращими помічниками будуть для Вас наші фахівці. До них Ви можете звернутись і за додатковою інформацією, і за порадами щодо експлуатації того чи іншого обладнання, а також за допомогою у виборі найкращої моделі саме на Ваше виробництво. Достатньо тільки написати на наш сайт Shvejnik.com.ua або зателефонувати за номером, вказаним на сторінці. Наші спеціалісти оперативно дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання.