Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Кнопки, контактори, перемикачі

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії кнопок, контакторів, перемекачів ВТО наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 60 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 60 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Будь-яке, навіть найдорожче, обладнання рано чи пізно виходить з ладу. Щоб цього уникнути, необхідно вчасно проводити обстеження обладнань та заміняти зношені запасні частини одразу, як виявлено поломку. Майстри часто нехтують цим, тому можливість експлуатації того чи іншого обладнання стає в рази коротшим, ніж було передбачено виробником. Дуже важливо звертати неабияку увагу саме на справність запчастин, адже вони відіграють чи не найважливішу роль у роботі пристроїв. Також слід розуміти, що купуючи оригінальні та якісні запасні частини від перевіреного виробника, Ви точно забудете про їх заміну на довгий час, адже не варто економити на запчастинах, обираючи дешеві аналоги, тому що за той час, поки служитиме Вам оригінал, дешевий аналог Ви заміните декілька разів.

До найчастіше використовуваних захисних запчастин належать:

- кнопки праски

- перемикачі

- педалі

- кнопки парощітки

- перемикачі стола

- перемикачі-важелі

- перемикачі-важелі з роликом.

Дуже важливо використовувати такі допоміжні запчастини, як захист на кнопки обладнань. Електропарові праски, парощітки, парогенератори неодмінно будуть Вам вдячні за захист від гарячої пари та за продовження їх терміну експлуатації.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете найбільший асортимент швейного, розкрійного, прасувального і не тільки обладнання та запасних частин до них. Також у нас Ви зможете обрати засоби по догляду за тою чи іншою технікою, тим самим зберегти довговічність пристроїв на Вашому виробництві. Сміливо звертайтесь за консультацією за вказаними номером телефону або електронною адресою на сайті Shvejnik.com.ua.

Спеціалісти нашого інтернет-магазину Shvejnik.com.ua неодмінно допоможуть у виборі необхідного Вам обладнання, підкажуть нюанси у його експлуатації та впевнять Вас у правильності Вашого рішення. Чималий досвід роботи зі світовими лідерами у швейній індустрії дозволяє нам пропонувати тільки найкраще обладнання для Вашого виробництва з метою покращення роботи та підвищення продуктивності майстрів на ньому.