Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Бокорізи

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Кусачки і бокорізи – це інструменти, призначені для різання електричних проводів, дроту і силових кабелів. З їх допомогою можна здійснювати широкий спектр монтажних і демонтажних робіт. Конструкція кусачок зазвичай передбачає наявність ріжучих губок, рукоятки, гвинтового замка і поворотної пружини.

Існують кусачки різних форм і розмірів, в тому числі – силові кусачки, пристосовані до перерізання особливо товстих дротів, а також поділяються на два основні типи:

- торцеві (прямі) – характеризуються перпендикулярним розташуванням ріжучих крайок по відношенню до рукояток. Зазвичай використовуються при проведенні будівельно-монтажних робіт і прокладання електромереж. Губки таких кусачок піддаються спеціальному заточуванню і відрізняються підвищеною міцністю.

- бокорізи – характеризуються розміщенням губок в одній площині з ручками або під малим кутом. Такий інструмент здатний докладати значний момент сили на невеликій ділянці губок. Він широко використовується при роботі з проводами з міді, алюмінію, сталі та ін.

Бокорізи використовуються для зачистки проводів. Вони відрізняються відмінними ріжучими характеристиками і високою точністю. Ріжучі кромки діелектричних бокорізів мають додаткове технологічне загартовування індукційними струмами. Завдяки прецизійному заточуванню ріжучі кромки дозволяють перерізати дуже тонкі матеріали – товщиною менше 0,1 міліметра. Ефективні при роботах, що вимагають ювелірної точності, наприклад, якщо потрібно прокусити або надкусити тільки ізоляцію проводу для її зняття.

Залежно від конструктивних особливостей виділяють кілька підвидів бокорізів:

- стандартні – застосовуються при перекушуванні дротів діаметром до 2,5 мм;

- посилені – виготовляються із загартованого металу і застосовуються при різанні товстого дроту;

- високовольтні – завдяки наявності ізоляції застосовуються при роботах під напругою до 1000 В;

- прецизійні – являють собою невеликі компактні бокорізи, призначені для тонких робіт в механіці та радіоелектроніці.

Кусачки і бокорізи, пропоновані нами, володіють такими перевагами:

 

- висока міцність;

- гарантія якості;

- відсутність дефектів на поверхні губок;

- широкий спектр застосування;

- різноманітність форм і розмірів;

- зручність у використанні;

- ергономічні рукоятки;

- приємна ціна.

Всі представлені у нашому електронному каталозі Shvejnik.com.ua бокорізи, ціна яких відповідає високій якості, гарантують надійну і тривалу роботу при значних навантаженнях. Відзначимо, що спеціальний профіль заточення ріжучих кромок забезпечує гладкий зріз і є гарантією легкої та ефективної роботи. Шарнір, виготовлений з високою точністю, забезпечує плавне виконання необхідних дій. Більшість моделей має ергономічні рукоятки з накладками, що забезпечує не тільки загальний комфорт в роботі, але і надійне захоплення навіть забрудненими маслом руками. Ми раді пропонувати Вам найкращі запасні частини та швейні аксесуари для Вашого виробництва та залюбки проконсультуємо Вас, якщо зателефонуєте за номером, вказаним на нашому сайті Shvejnik.com.ua.