Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Загинаючі машини з нанесенням клею

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Обладнання для нанесення клею призначене для рівномірного нанесення і сплаву країв елементів. Машина приймає порізи і складки, що дозволяє рівномірно загорнути краї опуклих і увігнутих сторін. Ефективна система управління клеєм забезпечує точне і ефективне зчеплення без плям і пошкодження деталей.

Машини для загинання краю застосовуються також при обробці деталей взуття для загинання країв деталей шкіри з нанесенням клею.

Існують різні види обладнання для загинання шкіри:

- машина для загортання кишень на сумки

- ручний механізм для загинання країв шкіри

- машина для загинання шкіри

- автоматична термо-загинаюча машина

- машина для розгладження шва з накладенням тісьми

Принцип роботи автоматизованих загинаючих машин:

- двигун приводить в дію обидва ролика, заготовка легко просувається, стрічка накладається без утворення зморшок. Необхідність просувати заготовку вручну відсутня. Фотосенсор точно контролює обрізку і забезпечує простоту регулювання довжини, що звільняє майстра від постійного контролю даної операції. Пристрій подачі і обрізки стрічки досить компактний і не перешкоджає огляду з боку оператора. Крім того, заготовки можуть подаватися одна за одною без зупинки обладнання. Машина відрізняється істотно збільшеною продуктивністю роботи.

Особливості обладнання для нанесення клею:

- широка можливість використання різних матеріалів

- відкритий і закритий верх

- висока швидкість подачі компонентів (незалежно від товщини і жорсткості елементів, швидкість подачі дуже точна)

Ви ще все працюєте за незручними інструментами, а також безупину концентруєтесь тільки на їх роботі? Ми маємо для Вас ідеальну альтернативу! У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви знайдете великий асортимент найякіснішого та найзручнішого обладнання для загинання країв різних матеріалів. Автоматизовані машини для загинання краю виробу працюють за Вас: просто направляйте заготовку і натискайте кнопки – всю роботу обладнання зробить не потребуючи додатково Ваших зусиль, причому зробить швидко, акуратно і точно. Такого роду машини запам'ятовують і відтворюють близько 99 програм. Щоб почати роботу за певною програмою, Вам досить ввести її номер та звернутись за консультацією до наших фахівців. Спеціалісти у цій галузі, опираючись на тривалу співпрацю зі світовими виробниками швейного обладнання, нададуть Вам широкий спектр інформації щодо експлуатації будь-якої машини.