Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Викрутки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Викрутки – незамінний інструмент у будь-якій майстерні і на виробництвах, і в домашньому господарстві і на будівництві. Цей ручний інструмент стане в нагоді для загвинчування і відгвинчування саморізів і шурупів. Якісна викрутка – запорука надійного результату роботи. Серед переваг, які об'єднують всі позиції, які Ви знайдете у нас, можна відзначити: якісну сталь, магнітний наконечник і пластикову ручку, яка забезпечує максимальну зручність і комфорт у роботі.

За своїми властивостями викрутки поділяються на декілька видів:

- хрестові,

- шліцеві,

- шліцеві посилені,

- шестигранні,

- викрутки з тріскачкою,

- зі змінними насадками,

- електричні (діелектричні),

- реверсивні.

Хрестова викрутка, іншими словами викрутка ph, призначена для роботи з гвинтами і шурупами, які мають хрестоподібний паз. Це один з найпоширеніших шліців.

Шліцева викрутка призначена для роботи з деталями, які мають прямий шліц. До переваг такого інструменту можна віднести універсальність і вкрай низьку ймовірність зриву.

Складнішим варіантом викрутки є викрутка з храповим механізмом («тріскачкою»), завдяки якому стрижень з наконечником вільно прокручується в рукоятці в одному напрямі. Така конструкція дозволяє працювати викруткою, не відриваючи руки від рукоятки і не витягуючи наконечник викрутки з шліца деталі. Залежно від виконуваних функцій (відгвинчування або загвинчування) змінюється напрям прокручування стрижня. Тріскачковий механізм забезпечується для цього важелем-перемикачем.

Викрутки зі змінними насадками дозволяє Вам самим вибирати наконечник, орієнтуючись на шуруп або саморіз. Поєднує в собі універсальність і надійність.

Діелектрична – професійна викрутка, що використовується для робіт з різьбовими з'єднаннями, які знаходяться під напругою до 1000 В, завдяки ізоляційному покриттю. ЇЇ також називають електричною викруткою, так як призначена вона для роботи з деталями під напругою без побоювання отримання ушкоджень струмом.

У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви знайдете більшість із вищеперерахованих видів викруток та ще безліч швейних аксесуарів на Ваше швейне виробництво. Важко уявити роботу швейної техніки без таких найменших та найуніверсальніших аксесуарів, як викрутки. Саме тому ми подбали про те, щоб асортимент на нашому сайті Shvejnik.com.ua приємно Вас здивував. За Вами ж залишається найменше: зателефонуйте за номером або пишіть нам електронного листа за адресою, що вказана на головній сторінці Shvejnik.com.ua. Наша команда вже багато років поспіль співпрацює зі світовими лідерами у швейній індустрії, що дозволяє нам не тільки пропонувати найкращі швейні запчастини та обладнання, а й консультувати Вас на найвищому рівні з приводу будь-якого Вашого запитання.