Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Картриджі та фарба для плоттерів

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Плотер представляє собою пристрій для виведення графічних даних на друк. Використовуються для автоматичного креслення з великою точністю малюнків, схем, складних креслень, карт та іншої графічної інформації. Зображення плотери виконують за допомогою спеціального пера. Сучасні плотери відрізняються своєю конструкцією один від одного. На нашому сайті Shvejnik.com.ua Ви знайдете високоякісні, швидкі та зручні у використанні монохромні 2-головочні та 4-головочні плотери.

У роботі плотера насправді немає нічого складного: це майже такий пристрій, як і звичайний принтер, тільки більшого розміру. Аналогічним чином фарби та картриджі до плотерів не відрізняються від потрібних у звичайний принтер.

Чорнила для широкоформатних друкувальних пристроїв у більшості випадків пігментні. Також чорнила для плотерів можуть використовувати комбінацію: чорні пігментні чорнила і кольорові водорозчинні чорнила. Чорнила від перевіреного виробника з хорошою репутацією – запорука успіху при друку. У такому випадку, куплені Вами чорнила будуть гарантовано високої якості, так як практично виключається можливість придбання підробки.

Ультрахромні чорнила – різновид чорнила на пігментній основі, які використовуються виключно для плотерів. Ця субстанція дозволяє здійснювати професійний друк з максимально можливою якістю зображення. Саме завдяки цьому пристрою людство має можливість роздруковувати широкоформатні зображення. Варто пам'ятати, що чорнило для плотера – річ індивідуальна, тому потрібно вибирати їх спеціально для тієї чи іншої моделі.

За допомогою плотерів можна не тільки здійснювати якісний друк, а й створювати викрійки, трафарети, самоклеючу рекламу і багато іншого. Дивно, але пігментні чорнила чудово наносяться і прилипають не тільки до звичайного паперу з целюлози, їх можна використовувати для створення написів на дизайнерському картоні, магнітному вінілі, тканинах та інших матеріалах. Це дуже зручно та вигідно, оскільки ці матеріали набагато довше можуть експлуатуватися.

Чорнила для друку на плоттерах, представлені в нашому асортименті, відповідають всім стандартам якості, відрізняються високою водонепроникністю і світлостійкістю, насиченістю та чіткістю картинки. Завдяки впровадженню новітніх розробок друку, відбитки надовго зберігають свою яскравість. Багаторічний досвід співпраці з найкращими виробниками світу дає нам можливість пропонувати Вам тільки найнадійніше швейне обладнання та аксесуари до нього для вдосконалення роботи Вашого виробництва. Вам залишається тільки обрати у відповідному розділі нашого сайту Shvejnik.com.ua продукт, який Вас зацікавив. Наші працівники радо поділяться знаннями та допоможуть зробити Вашу покупку вдалою. Звертайтесь за вказаними номерами або пишіть нам електронного листа, усі замовлення обробляються дуже оперативно, тому не варто перейматись, довго на нашу відповідь чекати не доведеться.