Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ключі гайкові, накидні

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Гайковий ключ – різноманітність такого виду інструментів величезна, так як гайковий ключ потрібен для різних гайок і болтів, і багато що залежить від їхнього розташування. Найпопулярнішими є ріжкові ключі двосторонні, мають два різні розміри на кінцях. Комбіновані ключі практичні, за рахунок того, що з одного боку мають форму ріжкового ключа, а з іншого кільце, як у накидного ключа.

Застосовуються гайкові ключі для загортання і відкручування гайок, болтів і гвинтів, у ремонтних роботах, зокрема на швейному виробництві, будівельних, електротехнічних роботах, а також при ремонті і обслуговуванні автомобілів.

Гайкові, накидні або ріжкові ключі мають рукоятку з двома кільцями, розташованими з двох її кінців. Головка накидного ключа повністю охоплює кріпильний елемент і має багато спільного з ним. Таким чином, при навантаженні тиск розподіляється на всі грані кріплення. І замість 2 точок контакту (як у комбінованих ключів), у накидних їх шість.

Залежно від кількості граней розрізняють 6-гранні, 12-гранні і вигнуті накидні ключі. Останні призначені для роботи у важкодоступних місцях. 12-гранні ключі ефективні при роботі в обмеженому просторі, а 6-гранні накидні ключі дозволяють прикладати максимальні зусилля без ризику пошкодити кріплення. Робоча поверхня цих інструментів за рахунок своєї кільцевої форми охоплює гайку цілком, тому ймовірність зім'яти її межі набагато менше, ніж при роботі з ріжковим ключем. Тому, накидними ключами зручно відкручувати тугі кріпильні елементи. Обираючи накидний ключ, необхідно відштовхуватись від розміру кріплень, з якими він буде працювати.

З нетерпінням чекаємо на Ваш дзвінок за вказаним номером на нашому сайті та залюбки проконсультуємо з приводу будь-якого питання, яке Вас зацікавило. Сміливо обирайте нас, адже величезний досвід у тривалій співпраці зі світовими лідерами у швейній індустрії дає нам можливість пропонувати Вам тільки якісне та надійне швейне обладнання та швейні аксесуари до них для Вашого виробництва. Пам'ятайте, що оригінальні швейні інструменти – це однозначно найкращий вибір для швейного обладнання. Саме оригінали можуть неабияк продовжити термін експлуатації та покращити продуктивність роботи Вашої машинки. Ми ж, у свою чергу, обіцяємо, що Ваше замовлення доставимо у найкоротші терміни та за не менш приємною ціною.