Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Шланги

Shvejnik.com.ua пропонує пневматичні запчастини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Пневмошланг являє собою порожню трубку циліндричної форми, яка призначена для переміщення різних речовин, а саме рідин на різні дистанції.

Область застосування пневмошлангів високого тиску полягає в тому, що через неї прокачується рідина або інші, здебільшого хімічні речовини. Залежно від конструктивних особливостей, шланги можуть бути виконані як з м'якого полімерного матеріалу, так і з армуванням всередині для збільшення несучих здібностей виробу.

При виготовленні різних видів шлангів, можуть бути використані різні схеми, в залежності від умов і цілей подальшої роботи. При цьому важливу роль відіграє рівень передбачуваного тиску, адже при низькому тиску шланг виготовляється однорідний, а при високому – в кілька шарів. У нас Ви можете знайти як однорідні, так і багатошарові.

Щоб правильно вибрати пневмошланг, слід звертати увагу на наступні параметри:

Матеріал виготовлення – найбільш міцними вважаються армовані стійкі шланги з гуми.

Діаметр внутрішнього перетину – найбільш затребувані розміри: 8, 10 і 12 мм.

Довжина і зовнішній діаметр.

Робоча температура, в межах якої повітряний шланг буде зберігати свої властивості.

Робочий тиск – на цю характеристику в сукупності впливають матеріал виготовлення, довжина і внутрішній діаметр.

Міцність на розрив – максимальний тиск, який здатен без збитку для себе витримати пневмошланг.

Гнучкість – параметр, що часто актуальний при організації повітряної лінії в обмеженому просторі. Пневмошланг з поганою гнучкістю може бути зіпсований заломом.

Форма і виконання повітряного шлангу.

Існують наступні види шлангів:

- кручені пневматичні шланги

Як правило, зроблені з поліуретану. Висока надійність забезпечена хорошими показниками міцності і підвищеною гнучкістю. Завдяки крученій структурі легко складаються, а в процесі роботи не скручуються і не утворюють зайвих перешкод у роботі.

- прямі пневмошланги в бухті

Такі пневмошланги виготовляються з армованої гуми, полівінілхлориду або гібридного полімеру. Можуть поставлятись на відріз по 50 метрів.

- пневмошланги у котушках

Пневмокотушка – пневматичний шланг в захисному корпусі. Власне, найзручніше і найнадійніше виконання повітряного шлангу.

Найчастіше застосовуються три шари: внутрішній, прокладка і оболонка, кожен з яких має свою власну функцію і виготовляється з особливого матеріалу. А також шланг повинен бути стійким по відношенню до речовини, яка в ньому переміщається, а саме до її тиску, температури, електропровідності, антистатики або ізоляції.

Shvejnik.com.ua співпрацює з такими виробниками як: Camozzi (Італія), Festo (НІмеччина), SMC (Японія), Metal Work (Італія) і Norgren (США).

На нашому сайті Shvejnik.com.ua Ви зможете обрати пневмошланг будь-якого типу. Ми надаємо перевагу тільки перевіреним та надійним постачальникам, тому можемо Вас запевнити, що Ви неодмінно будете задоволені якістю будь-яких пневмообладнань та запасних частин. Для забезпечення високої продуктивності Вашого виробництва, не забувайте, що обладнання та запчастини до них потрібно обов'язково вчасно замінювати та обирати тільки надійні та якісні варіанти. Наш багаторічний досвід зі світовими виробниками дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще, тож чекаємо Ваших повідомлень або дзвінків за номером, що вказаний на сайті Shvejnik.com.ua. Будемо раді відповісти на всі Ваші питання та допомогти Вам у виборі якісного обладнання саме для Вашого виробництва.