Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Вишивальні машини

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Вишивальні швейні машини призначені виконувати візерунки в різних техніках і з різних матеріалів. Вони бувають виключно комп'ютеризовані та здатні самостійно виконувати потрібну вишивку. Вишивальне швейне обладнання дуже просте в управлінні. Сучасні вишивальні машини дають можливість за лічені хвилини створювати такі вишивки, на які вручну не було б достатньо і тижня. Їхня якість досягає такого рівня, що дозволяє виконувати найскладніші та найяскравіші роботи.

Вишивальні машини також можна розділити на дві великі групи:

- побутові

- професійні

Відрізняються вони відповідно своїми габаритами та можливостями експлуатації.

Професійні вишивальні машини оснащені декількома головками та голками, що дозволяє одночасно відшивати декілька виробів, а також великого розміру п'яльця.

Існують два основних типи машинної вишивки:

- вільно-ходова машинна вишивка

- комп'ютерна вишивка

Вишивка за допомогою комп’ютерної програми відбувається з досить великою швидкістю в порівнянні з ручною роботою, зберігаючи високу ступінь якості та візуальної привабливості.

Насправді, процес створення комп’ютерної вишивки автоматизований ще не повністю. На самому початку на основі ескізу дизайнер або швачка розробляє дизайн машинної вишивки. Це спеціальна програма, яку пізніше завантажать у вишивальну машину. У цій програмі прописаний кожен стібок. Мовою машин людина пояснює комп’ютеру найдрібніші дії, які повинні буде виконати вишивальна машина. Від правильності програми залежить якість вишивки. Готова програма-дизайн завантажується в вишивальну машину. За її роботою стежить оператор, який правильно розташовує виріб або матеріал, змінює нитки, обробляє вишивку, робить нашивку шевронів. Головні переваги вишивки — презентабельний зовнішній вигляд і довговічність.

Щоб оцінити якість вишивальної машинки, зверніть увагу на наступні особливості:

- всі стібки щільно лежать на тканині

- вишивка не виглядає пухкою

- нижню нитку не видно на лицьовому боці вишивки

- переплетення ниток утворюється на вивороті

- на вивороті немає незрозумілих петель та вузлів з верхньої нитки

Багаторічний досвід співпраці з найкращими виробниками світу дає нам можливість пропонувати Вам тільки найнадійніше швейне обладнання для вдосконалення роботи Вашого виробництва. Вам залишається тільки обрати у відповідному розділі нашого сайту Shvejnik.com.ua найвдалішу на Ваш погляд вишивальну машину. Наші працівники радо поділяться знаннями та проконсультують Вас щодо правильної експлуатації.