Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Оверлоки

Shvejnik.com.ua пропонує оверлоки наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Підібрати промислове швейне обладнання буває дуже не просто. Особливо, якщо враховувати сучасні промислові швейні машини з автоматичним управлінням, які дозволяють керувати виробництвом з меншими затратами енергії, часу та матеріальних засобів.

Оверлочні машини використовуються для виготовлення одягу, білизни та інших текстильних виробів. Оверлок просто необхідний для обмітки країв тканини, завдяки чому тканина не точиться та ідеально тримає свою форму. Якщо Вам потрібно здійснювати описану функцію, варто придбати оверлок. Якщо ж мова йде про масштабний обсяг робіт на виробництві, радимо  звернути увагу на промислові оверлочні машини. Вартість промислових оверлоків може відрізнятись в залежності від кількості ниток та голок у ньому, функцій тощо. Найпопулярніша модель оверлочних машин – трьохниткова.

Слід відмітити, що оверлоки для різних типів тканин також відрізняються.

Промислові оверлочні машини розділяють на наступні типи:

- для обшивання звичайних бавовняних тканин

- для обробки килимів

- для трикотажу, що запобігають стягуванню тканини

Взагалі вся класифікація оверлоків базується на кількості голок та ниток. Їх може бути від 2 до 10. Всі вони відрізняються своєю потужністю.  Найчастіше використовуються 3 та 4-ниткові оверлоки. Для більш зручного використання існують оверлочні машини, які здатні з 3-ох і 4-ох ниток переналаштовуватись на 2. У такого типу швейних оверлоків є можливість відключення одного з петлячів.

П'ятинитковий оверлок використовується для обробки трикотажу та ділиться на підвиди:

- коверлок – спеціальна машина, яка робить розпошивальні (плоскі) шви

- оверлок з петлячем ланцюгового стібка, завдяки якому з'являється можливість виконати плоскі шви з паралельними стібками за допомогою двох або трьох голок на лицьовому боці виробу

З додаткових оснащень для оверлочних машин можна виділити:

- нитковтягувач

- диференціальний транспортер (спрощує роботу з тканинами, які мають властивість розтягуватись, робить шви більш рівними)

- додаткові верхні розкладчики (завдяки яким можна виконати красивий двосторонній декоративний шов)

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Typical, Rimoldi, Jack, Juki, Merrow, Zoje, Siruba, Texi, Pfaff, Yamato, Bruce, Pegasus

Багаторічний досвід співпраці з найкращими виробниками світу дає нам можливість пропонувати Вам тільки найнадійніше швейне обладнання для вдосконалення роботи Вашого виробництва. Вам залишається тільки обрати у відповідному розділі нашого сайту Shvejnik.com.ua підходящу модель оверлоку. Наші працівники радо поділяться знаннями та допоможуть зробити Вашу покупку вдалою.