Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Щітки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

16 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

16 одиниця(s)

Унікальні можливості промислових щіток можуть вирішити багато складних проблем виробництва. Саме тому у нашому асортименті Ви знайдете велику кількість промислових щіток з різним типом ворсу.

Для того, щоб швейна техніка та допоміжні обладнання до неї служили Вам довго, не достатньо придбати дорогу модель у надійного виробника. Важливим пунктом у користуванні є правильний догляд за нею. Потрібно звертати неабияку увагу на очищення обладнань та запасних частин. Щоб з цим легше та зручніше справлятись, ми пропонуємо Вам обрати щітку саме для Вашого обладнання.

Промислові щітки відрізняються формами та розмірами, також можуть бути виготовлені з різних матеріалів, з ворсом різної довжини та жорсткості.

Асортимент швейних аксесуарів на нашому сайті Shvejnik.com.ua неодмінно Вас здивує: ножниці, ножі, заточні станки, окантовувачі, крейди, фломастери, зажими, степлери, лінійки – все це і трохи більше Ви знайдете у нас. Ми пропонуємо тільки якісні запасні частини по вигідним цінам і тільки високої якості, адже ми співпрацюємо з перевіреними виробниками світового лідерства. Багаторічний досвід роботи у швейній індустрії дозволяє нам пропонувати тільки найкращу продукцію для Вашого виробництва. Пишіть нам за вказаною електронною адресою або телефонуйте за вказаним на сайті Shvejnik.com.ua номером телефону, ми залюбки відповімо на всі Ваші запитання, а наші фахівці неодмінно проконсультують Вас детальніше щодо експлуатації обладнань та запасних частин до них.