Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Лазерні направлячі

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Лазерні направлячі призначені для проектування світлової геометричної фігури (точка, лінія, хрест) на підготовку матеріалу в процесах розкрою на швейному виробництві, де потрібен візуальний контроль за розташуванням заготовки при обробці на технологічному обладнанні. Лазерні направлячі використовуються тільки у сфері промислового обладнання.

Лазерний направляч являє собою джерело лазерного випромінювання, що складається з плати захисту, плати стабілізації вихідної потужності, напівпровідникового лазерного діода і оптики, що формує пучок випромінювання з малим розсіюванням. Безпосередньо у швейній індустрії лазерні направлячі встановлюються на швейному, розкрійному та іншому обладнанні. Використовуються під час пришивання ґудзиків, встановлення металофурнітури, вишивки, нашивання кишень та при інших операціях. Не пошкоджують тканину та не залишають слідів.

Переваги використання лазерних направлячів на виробництвах:

- універсальність. Наші направлячі можуть працювати на різних верстатах і поверхнях, завдяки зручному багатофункціональному кронштейну

- кожен покажчик проходить перевірку технічним фахівцем, а значить ми гарантуємо довгий термін служби

- високий діапазон робочих температур

- компактність і мала вага

- простота в налаштуванні і легкість в обслуговуванні.

Зверніть увагу! Для роботи будь-якого лазерного направляча необхідний адаптер, який частіше за все не входить у комплектацію направлячів.

Також при бажанні Ви можете придбати тримач для монтажу лазерного направляча.

Всі елементи лазерного направляча розміщуються в металевому корпусі з алюмінієвих сплавів. Металевий корпус забезпечує механічну міцність конструкції і захищає елементи лазера від зовнішніх впливів. Електричні елементи лазера захищені від проникнення пилу та води всередину.

Лазерні направлячі виготовляються з оптичними системами, що формують проекції трьох видів: точка, лінія, хрест (дві лінії, що перетинаються і взаємно перпендикулярні). У направлячів, що проектують точку, оптична система закінчується коліматором. У направлячів, що формують лінію, на виході оптичної системи встановлена ​​циліндрична лінза, яка розгортає пучок в лінію. Циліндрична лінза так само виготовлена ​​з оптичного скла. У направлячів, що формують хрест, пучок проходить через дві взаємно перпендикулярні циліндричні лінзи, які ділять його і розгортають у дві лінії.

Ми пропонуємо тільки якісні запасні частини та швейні аксесуари по вигідним цінам і тільки високої якості, адже ми співпрацюємо з перевіреними виробниками світового лідерства. Багаторічний досвід роботи у швейній індустрії дозволяє нам пропонувати тільки найкращу продукцію для Вашого виробництва. Пишіть нам за вказаною електронною адресою або телефонуйте за вказаним на сайті Shvejnik.com.ua номером телефону, ми залюбки відповімо на всі Ваші запитання, а наші фахівці неодмінно проконсультують Вас детальніше щодо експлуатації обладнань та запасних частин до них.