Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Голки для промислових машин

У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви можете придбати оригінальні голки німецького бренду Groz-Beckert.

Для правильного підбору голок для Вашого обладнання пропонуємо ознайомиться з найбільш важливими параметрами:
- Тип голки (системи): включає в себе товщину колби, довжину голки, форму (короткий або довгий жолобок), тип обладнання на який встановлюється голка.
   Не включає в себе товщину голки, тип вістря і покриття.
- Товщина голки: товщина тіла голки (наприклад, №130 = 1,3 мм) залежить від товщини матеріалу і нитки.
   Не залежить від типу голки.
- Тип вістря: існує 18 типів вістря, підбір здійснюється в залежності від типу матеріалу. Більш докладно про типи вістря можна ознайомитись тут - посилання.
   Не залежить від типу голки.
- Голки спеціального призначення: серія голок розроблених для окремих проблемних операцій шиття (наприклад, 134 MR призначені для шиття джинсового одягу на машинах для закріпки). Більш докладно про спеціальні голки можна дізнатися тут - посилання.
- Застосування: в цьому параметрі можна дізнатися на який тип обладнання встановлюється голка.
- Покриття: спеціальне покриття GEBEDUR наноситься на цілу голку за винятком колби. Покриття на основі нітриду титану закриває всі мікротріщини на металі, зменшує тертя, голка стає більш зносостійкою. Більш докладно про покриття GEBEDUR можна дізнатися тут - посилання.

Рекомендуємо Вам скористатися параметрами які наведені в якості фільтрів для покращеного пошуку потрібних Вам голок.

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 651 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 651 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Вже понад 160 років світовий лідер у швейній індустрії, компанія Groz-Beckert, виготовляє одні з чи не найважливіших складових будь-якого процесу шиття, а саме – високоякісні голки.

Німецька компанія Groz-Beckert самостійно розробляє новітні технології та з кожним роком все більше удосконалює виробництво голок для покращення якості шиття на швейних виробництвах.

Текстиль зустрічається майже на кожному кроці нашого життя та виконує часом надто важливі функції: одяг у повсякденному житті; спецодяг, що вимагає більш стійких та якісних швів; шкіряні вироби (салони автомобілів, одяг, сумки та аксесуари, тощо); джинсові та стрейчеві тканини; і це не весь перелік матеріалів, пошиття яких потребує особливої уваги та особливо якісних швейних машин та голок.

З виготовленням останніх компанія Groz-Beckert справляється на найвищому рівні і ми раді бути їх єдиним офіційним представником в Україні. Усі голки запаковуються по 10 штук в один коробок та можуть сягати до 500 штук в упаковці.

Всі упаковки мають власний QR-код, що свідчить про їх оригінальність. Для зручності компанія Groz-Beckert створила додаток для систем iOS та Android, де з легкістю можна перевірити продукт на оригінальність: установіть додаток та наведіть камеру свого смартфону на код, що вказаний на упаковці, якщо програма зчитує його, то голки у Ваших руках оригінальні. Пам'ятайте, що оригінальні голки Groz-Beckert Ви можете знайти тільки у нас, більше того, ми забезпечуємо асортимент всіх можливих видів голок компанії Groz-Beckert.

Голки для промислових швейних машин поділяють наступним чином:

- по типу системи;

- по типу швейної машини;

- по заточці голок;

- по розміру (від тонших з мінімальним розміром 55 до товстіших з максимальним розміром до 400);

- по типу колб і кріплення;

- по типу форм та довжини голок.

Компанія Groz-Beckert розробила потужну технологію під назвою Loop Control – контроль петлі, адже відмінно сформована петля є основою для бездоганних і високоякісних швів, на які значно впливає геометрія використовуваної голки швейної машини.

Унікальна геометрія голки Groz-Beckert Loop Control є інтелектуальним рішенням для замикання та зшивання ланцюгів. Безпечне формування петлі мінімізує пропущені шви, а швейні нитки обробляються максимальною обережністю завдяки спеціальній геометрії канавки. Крім того, геометрія петлі Control забезпечує кращу стабільність, а голка менше відхиляється, що призводить до меншого обриву голки та меншого пошкодження точок.

Така технологія підвищує стабільність процесу шиття, тим самим збільшуючи продуктивність.

Такі швейні процеси, як зшивання твердих матеріалів або комбінацій матеріалів, часто призводять до передчасного зносу голки швейних машин. Щоб цього уникнути, голки Groz-Beckert мають спеціальне нітрит-титанове покриття, що забезпечує довговічність голки та запобігає перегріву.

Покриття GEBEDUR від Groz-Beckert надає голці більш високий ступінь твердості. Покриття нітрит-титану робить голку більш зносостійкою, особливо захищаючи її від пошкоджень. Це збільшує термін служби голки, що в кінцевому результаті призводить до високої якості швів та підвищення продуктивності.

Для шиття окремих типів матеріалів, а саме тонких та делікатних компанія Groz-Beckert розробила спеціальні голки  SAN. Геометрія леза у даного типу голок особливо м'яка на тканинах і робить шиття практично безпроблемним, не пошкоджуючи дрібний матеріал. До того ж, спеціально пристосована геометрія отвору на кінці голки покращує ковзання ниток і запобігає їх обриванню.

Ми наполегливо рекомендуємо:

- підбирати систему, розмір і вид заточки голок в залежності від матеріалу, що шиється

- змінювати голки вчасно

- використовувати у комбінації з голками якісні нитки

- використовувати тільки оригінальні голки

Замовити такі голки Ви можете у нас за номером телефону або безпосередньо на сайті Shvejnik.com.ua. У нас Ви знайдете голки для промислових машин від лідерів на ринку швейної індустрії, а саме компаній Schmetz та Groz-Beckert. У їх якості Ви можете не сумніватись, адже вони найкращі серед виробників голок на європейському ринку. а наш багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати тільки найкраще для Вашого виробництва. Наші фахівці неодмінно допоможуть підібрати правильний тип голки для Вашої роботи, тож чекаємо Ваших дзвінків.