Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Прасувальні столи

Shvejnik.com.ua пропонує прасувальні столи наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 53 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 53 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Прасувальний стіл – універсальне обладнання, зручне та просте у регулярному використанні. Це найпоширеніший тип прасувального обладнання і він є необхідним та незамінним елементом на кожному швейному виробництві.

Прасувальні столи зазвичай наділені такими властивостями:

- примусове відведення повітря

- підігрів поверхні стола

- рукави зручної форми для всіх типів виробів

Столи для прасування виготовлені з нержавіючої сталі та покриті спеціальною тканиною, які чудово «дихають» та не пригорають. Викид повітря може відбуватись як з верхнього, так і з нижнього напрямку.

Прасувальні столи виконують наступні завдання:

- вмонтований парогенератор

- підігрів поверхні

- вакуумне відсмоктування

- пропарювання

- охолодження

Італійське обладнання – це найвища якість та надійність, оптимальне співвідношення ціна/якість та завжди найвдаліші моделі. Прасувальні столи найпоширеніші серед типів прасувального обладнання, тому ми однозначно радимо обирати найкраще!

Столи для прасування бувають двох типів: прямокутного та консольного.

Прасувальні столи консольного типу найпопулярніші серед своїх побратимів. Вони ідеально підійдуть для прасування фасонної білизни. Поверхня консольного прасувального стола виготовлена з оцинкованого металу та не має на ній швів. Дана ідея виготовлення поверхні таким чином дозволяє прасувати виріб з будь-якого боку. А завдяки унікальній формі, консольні прасувальні столи вважаються універсальними.

Прямокутні прасувальні столи ідеальні для прасування штор. Прасування тканини відбувається з одного боку, а з іншого розгладжується за рахунок підігріву поверхні. Для важких тканин спеціально є функція вакуумного відсмоктування для більш зручного розгладжування. Один від одного можуть відрізнятись у комплектації: з полицею для білизни, з підставкою для парогенератора, спеціальним чохлом, тощо.

Ми пропонуємо Вам величезний асортимент прасувального обладнання. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви зможете з легкістю обрати для себе найкращий варіант будь-якої промислової машини, а наші фахівці порадять та пояснять всі тонкощі експлуатації тієї чи іншої моделі обладнання.