Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Фітінги, муфти, з'єднувачі

Shvejnik.com.ua пропонує пневматичні запчастини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 183 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 183 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Повітряні швидкороз'ємні з'єднання, пневматичні фітінги застосовуються для швидкого підключення і відключення пневмоінструменту і пневмообладнання до магістралі стиснутого повітря без відключення тиску повітря. Фітінги пневматичні необхідні для якісного монтажу пневматичної системи, без них систему не можливо побудувати.

Вони встановлюються на кінцях трубок, при переході з трубки в пневматику для приєднання, розгалуження та поворотів. Наші фітінги забезпечують герметичне, довговічне з'єднання.

Деталі можуть бути виготовлені з:

- технополімера (пластикові);

- нержавіючої сталі;

- комбінованих сплавів.

Пневматичні фітінги можуть мати безліч різновидностей, серед них:

- стандартні швидкороз'ємні з'єднання і фітінги – це найпоширеніші пневматичні з'єднання, більшість пневматичного обладнання та інструменту Ви зможете підключити ними.

- пневмоінструменти з наявністю замикаючого підшипника та кульок.

- пневматичні з'єднання, що сумісні зі стандартними швидкороз'ємними. Основна відмінність стандартних фітінгів від інших моделей – замість замикаючого підшипника і кульок стоїть замикаюча скоба

- пневматичні перехідники, фітінги із зовнішнім різьбленням з одного боку і з'єднання ялинкою для шлангу з іншого боку. З'єднання ялинка - вказується по внутрішньому діаметру шлангу, що підключається: 6мм, 8мм, 10мм, 12мм. З'єднання із зовнішнім різьбленням вказується по діаметру різьби в дюймах: 1/4, 3/8, 1/2.

- пневматичні перехідники, фітінги з внутрішнім різьбленням з двох сторін. З'єднання з внутрішнім різьбленням вказується по діаметру різьби в дюймах: 1/4, 3/8, 1/2.

- пневматичний перехідник з'єднання із зовнішньою різьбою з трьох сторін. Фітінг з зовнішньою різьбовою частиною часто називають вентилем.

- крани кульові пневматичні з внутрішньою і зовнішньою різьбою для відключення пневматичних ліній, обладнання та інструменту.

- фітінг-глушник із зовнішнім різьбленням. Призначений для тимчасового або постійного припинення повітря.

- наконечники для підкачки шин встановлюються на шланг пістолетів для підкачки коліс. Наконечник підкачки на шланг застосовується, як запасна частина до пістолетів для підкачки, в разі виходу з ладу насадки, що йде в комплекті з пістолетом, підходить до будь-яких пістолетів різних виробників.

- перехідники з пружиною – допомагають захистити шланг від порізів і випадкових поривів при роботі.

- пневматичні перехідники з ялинкою на шланг з двох сторін, рятувальник. Фітінг, пневмороз'єм з насадкою для шлангу часто називають ялинка.

Shvejnik.com.ua співпрацює з такими виробниками як: Camozzi (Італія), Festo (НІмеччина), SMC (Японія), Metal Work (Італія) і Norgren (США).

Асортимент пневматичних запчастин на нашому сайті Shvejnik.com.ua неодмінно Вас здивує: вентилі, глушники, заглушки, замки, крани, колектори, куплунги, різні фітінги – все це і трохи більше Ви знайдете у нас. Ми пропонуємо тільки якісні запасні частини по вигідним цінам і тільки високої якості, адже ми співпрацюємо з перевіреними виробниками світового лідерства. Багаторічний досвід роботи у швейній індустрії дозволяє нам пропонувати тільки найкращу продукцію для Вашого виробництва. Пишіть нам за вказаною електронною адресою або телефонуйте за вказаним на сайті Shvejnik.com.ua номером телефону, ми залюбки відповімо на всі Ваші запитання, а наші фахівці неодмінно проконсультують Вас детальніше щодо експлуатації обладнань та запасних частин до них.