Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Подаючі і дозуючі пристрої

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 33 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 33 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Подаючі та дозуючі пристрої у швейній індустрії у першу чергу слугують для полегшення роботи операторів та пришвидшення роботи швейного цеху в цілому.

Подаюче та дозуюче обладнання може відрізнятись налаштуваннями подачі та кріпленням у залежності від того, до якої швейної машини застосовується:

- оверлок

- плоскошовних швейних машин з циліндричною платформою

- плоскошовних швейних машин з плоскою платформою

- зігзагоподібних швейних машин

У більшості випадків подаючі пристрої застосовуються для виготовлення нижньої білизни. Призначені для подачі еластичної тасьми зверху до швейного обладнання. Такий подаючий пристрій, за бажанням, може бути обладнаний додатковим пристроєм, що запобігатиме заплутуванню та скручуванню тасьми.

При виборі подаючих та дозуючих пристроїв, потрібно визначитись з видом роботи, для якої вони будуть використовуватись, а також з видом швейної машини, до якої Ви бажаєте дані пристрої застосовувати. Якщо Вам важко обрати потрібну модель, звертайтесь до наших спеціалістів. Чималий досвід дозволяє нам допомогти обрати найвдалішу модель потрібного обладнання для пришвидшення та покращення продуктивності роботи на Вашому виробництві. Напишіть нам, ознайомтесь із асортиментом, представленим на нашому сайті Shvejnik.com.ua, а ми будемо раді допомогти Вам у здійсненні вибору.