Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ремні до швейних машин

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 48 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 48 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Приводні ремені для швейних машин з'єднують рухому частину машини з педаллю приводу або мотором. Це, безсумнівно, дуже важлива частина швейної машини. Передача  моменту обертання здійснюється саме за рахунок таких ременів за допомогою сили тертя. Передача моменту обертання виробляється від двигуна до ведучого валу. Широке застосування приводних ременів, як засобу передачі обертального моменту, обумовлюється простотою конструкції і низькою ймовірністю пошкодження механізму в результаті перевантаження. При надмірному навантаженні на ремінну передачу, приводний ремінь зазвичай просто прослизає. Це забезпечує високу надійність всієї системи. Навіть в разі пошкодження приводного ременя, його заміна не є трудомісткою і може бути проведена за лічені хвилини.

У залежності від сфери використання, приводні ремні до швейних машин класифікуються:

- клинові ремні

- плоскі ремні

- зубчасті ремні

- тягові ремні

- протяжні ремні

- з круглим перетином

Ремні обираються відповідно до типу обладнання, на яке потрібно його установити. З усіх вищеперерахованих ременів тільки зубчаті діють за принципом зачеплення, всі інші – функціонують завдяки силі тертя.

Приводні ремені можуть виготовлятися з цілого ряду різних матеріалів: шкіра, тканина, прогумована тканина. Як правило, сучасний приводний ремінь складається з декількох різних шарів (3-8). Тому тканинні приводні ремені часто посилюють за допомогою додавання в них вовняних або бавовняних ниток. Крім того, просочення спеціальними розчинами дозволяє застосовувати тканинні ремені в досить агресивних умовах. Єдине обмеження навіть для кращих тканинних приводних ременів: їх не слід застосовувати в умовах підвищеної вологості. Вологість не страшна лише прогумованим приводним ременям, от тільки слід все ж уникати контакту гумових ременів з олією на мінеральній основі. Шкіряні ремені – найбільш надійні та довговічні серед усіх можливих варіантів приводних ременів.

Очевидно, термін служби будь-якого швейного обладнання можна продовжити шляхом заміни зношених та поламаних, у процесі експлуатації, технічних запчастин та деталей. Наш інтернет-магазин Shvejnik.com.ua готовий Вам надати будь-які запчастини і комплектуючі. Завдяки прямим поставкам, з заводів виробників, ми готові надати за доступними цінами будь-які запасні частини для всього спектру швейного обладнання. Звертайтесь за додатковою інформацією до наших фахівців за вказаними номерами телефонів та електронною адресою. Ми залюбки проконсультуємо Вас та допоможемо обрати найнадійніші запчастини до Вашої швейної техніки, щоб удосконалити та продовжити термін її експлуатації.