Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Силіконові змазки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Силіконові змазки – здебільшого це ефективні морозостійкі водовідштовхувальні мастила на основі силікону. Вважаються екологічно чистим продуктом, який не має запаху. Надійно захищають від вологи, корозії, перепадів температур. Витримують температуру від -40 до +200 °C. Забезпечують ідеальне ковзання оброблених поверхонь, запобігають замерзанню, полегшують монтаж і демонтаж, захищають від старіння і розтріскування. Наносяться на метал, пластик, гуму, дерево, скло, вініл, забезпечують довготривалий захист, що не змивається водою. Підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Силіконові змазки універсальні та створені з силікону та згущувача.

Їх основні переваги – висока адгезія (здатність прилипати до поверхні), а також здатність не вступати в хімічну реакцію з поверхнею. Даного типу мастила абсолютно не бояться води і їх можна використовувати з гумою, пластиком, шкірою, вінілом та іншими матеріалами. Найчастіше автовласниками використовуються силіконові мастила для гумових ущільнювачів.

Силіконова змазка являє собою в'язку напівпрозору пасту або рідину. Продається в тюбиках (тубах), банках або балонах-спреях. Її параметри безпосередньо залежать від компонентів, з яких вона створена. Однак абсолютно всі силіконові мастила мають наступні властивості:

- висока адгезія, яка характерна не тільки для силіконових мастил, а й для силіконів у цілому,

- чи не вступає в хімічну реакцію з поверхнею, на яку її наносять,

- володіє високою біоінертністю (бактерії і мікроорганізми не можуть жити в силіконовому середовищі),

- високі діелектричні і антистатичні властивості (мастило не пропускає електричний струм),

- гідрофобність (відмінно витісняє воду і захищає метал від корозії),

- еластичність,

- стійкість до окислення,

- відмінні антифрикційні властивості,

- екологічність,

- довговічність (довгий термін випаровуваності),

- негорючість,

- стійкість до солоної води, слабких кислот і лугів,

- відсутність кольору і запаху (в окремих випадках виробники додають в мастило ароматизатори),

- здатність добре передавати тепло,

- безпечні для здоров'я людини,

- здатність зберігати перераховані вище властивості при екстремальних температурах (приблизно від -50 ° С до + 200 ° С, хоча в окремих марок цей діапазон може бути іншим).

При нанесенні на поверхню мастило утворює суцільний полімерний шар, який захищає її від впливу вологи й інших шкідливих зовнішніх факторів.

На швейному виробництві силіконові змазки використовуються для вишивки, шиття, змащування голок, пряжі, котушок, захисту електричних контактів, а також для гуми, пластику та для кабелів з гуми і пластику.

Найкращі пропозиції та відповідність ціна = якість Ви однозначно знайдете на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Довготривала співпраця зі світовими лідерами у швейній індустрії дозволяє нам надавати Вам консультації на найвищому рівні та допомагати у виборі найкращих швейних аксесуарів саме для Вашого швейного виробництва. Нагадуємо, що доставка здійснюється у будь-яку точку України, тож чекаємо на Ваші замовлення за вказаними номером телефону або електронною адресою.