Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Клемники, запобіжники, термодатчики

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії клемників, запобіжників, термодатчиків до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 27 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 27 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Запобіжник – призначений  для вимикання кола, яке він захищає, шляхом руйнування спеціально передбачених для цього струмоведучих частин під дією струму, що перевищує певне значення протягом визначеного часу. Термозапобіжники встановлюються на промислових і побутових прасках, парогенераторах та іншому обладнанні. При підвищенні температури на пристрої запобіжник розриває електричне коло і знеструмлює тен. На обладнанні встановлюється 2 термозапобіжника з різною робочою температурою. При не спрацюванні одного, з підвищенням температури спрацьовує інший.

Термодатчик передає дані по температурі на плату управління та аналогічно до термозапобіжників, встановлюється на промислових прасках з електронним управлінням.

Клемники використовуються для з'єднання термостійких кабелів і проводів на промислових і побутових прасках, парогенераторах та іншому обладнанні.

До переваг клемників відносять:

- надійне і міцне з'єднання, яке практично незалежно від зовнішніх впливів

- можливість повторного використання таких клемників

- використання клемників, виготовлених з латуні, дозволяє безперешкодно з'єднувати дроти з міді і алюмінію

- простота і швидкість монтажу

Практично в будь-якому сучасному обладнанні є датчики температури. Ці пристрої дозволяють виміряти температуру об'єкта або речовини, використовуючи при цьому різні властивості і характеристики вимірюваних тіл або середовища. Не дивлячись на те, що всі термодатчики призначені вимірювати температуру, різні типи датчиків роблять це абсолютно по-різному.

Не варто нехтувати навіть найменшими деталями, адже саме справні та надійні запчастини можуть забезпечити продуктивну роботу техніки на Вашому виробництві. Ми співпрацюємо тільки з провідними брендами та обираємо найкращі варіанти саме для Вас. Наша команда пропонує Вам найкраще і ми впевнені, що Ви неодмінно знайдете найкращий варіант для себе саме на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти розвіють всі Ваші сумніви і порекомендують беззаперечно найкращі запасні частини для підвищення продуктивності та покращення якості роботи Вашої швейної техніки на виробництві. Сміливо пишіть нам листа на електронну пошту або телефонуйте за номером, вказаними на нашому сайті Shvejnik.com.ua, ми завжди раді допомогти кожному та проконсультувати з приводу експлуатації того чи іншого швейного обладнання або ж допомогти з підбором найякіснішої та оригінальної запасної частини для Ваших пристроїв.