Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Тени прасувального обладнання

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії тенів до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 200 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 200 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Тени нагрівають прасувальний жолоб. Вони відрізняються формами, розмірами і потужністю. Установка тенів потужністю, що перевищує допустиму на обладнанні, категорично заборонена, тому що може призвести до пошкодження проводки і навіть займання. При першому включенні відбувається обгорання тенів, виділяється характерний запах і дим. Процес заміни досить трудомісткий і передбачає розбирання основних вузлів, тому рекомендуємо замінювати відразу всі тени та вчасно проводити огляд, щоб здійснити заміну до настання критичного моменту.

Тен – це електричний нагрівник, що складається з нагрівального елементу з контактними стрижнями на кінцях, запресованого разом з електроізоляційним наповнювачем в металеву оболонку. Зазвичай виготовляється у вигляді металевої трубки, заповненої теплопровідним електричним ізолятором. Точно по центру ізолятора розташований нагрівальний елемент у вигляді струмопровідної ніхромової нитки певного електричного опору для перетворення електричної енергії у теплову, яка передається на поверхню нагрівача.

Тени використовуються як комплектуючі у промислових та побутових приладах та установках і служать для нагрівання повітря, води, тощо. Експлуатація тенів у тому чи іншому середовищі обмежується хімічною стійкістю оболонки і гранично допустимою температурою. Тени не призначені для роботи у вакуумі.

У прасувальному обладнанні тени встановлюються у паровий закритий котел та використовуються у промислових парогенераторах для підігріву води.

При виборі нового тену, радимо звернути увагу на якість виготовлення та надійність виробника.

Наша команда працює саме з провідними світовими виробниками, що дозволяє нам пропонувати тільки найкращі запасні частини до Вашої прасувальної техніки. Ми залюбки проконсультуємо Вас та надамо найобширнішу інформацію щодо обладнання, котре зацікавило Вас. Вам достатньо написати нам електронного листа або зателефонувати нам за номером, що вказаний на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Ми завжди раді поспілкуватись з Вами та порадити найкраще саме для Вас, адже багаторічний досвід роботи з лідерами світового ринку дозволяє надавати Вам консультацію тільки на найвищому рівні та знаходити підхід індивідуально для кожного.