Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Обладнання для виведення плям

Shvejnik.com.ua пропонує обладнання для виведення плям наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Обладнання для виведення плям призначене для видалення плям, що важко виводяться, після обробки у машині сухої хімчистки.

До обладнання для виведення плям відносяться:

- пістолет для виведення плям

- установка для подачі рідини

- кабіна для хімчистки

- пістолет для хімчистки

- стіл для хімчистки

Стіл для виведення плям оснащений двома пістолетами, у кожний з яких постачається реагент і повітря високого тиску. Також на столі знаходяться спеціальні отвори, через які виводяться відходи оброблених хімікатів. Стіл для хімчистки може знаходитись у комплектації з парогенератором та паровим пістолетом. Це обладнання незамінна річ у будь-якій хімчистці.

Для успішного очищення матеріалів дуже важливими є якісна хімія та функціональний стіл для виведення плям. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви знайдете стіл для хімчистки, виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії та агресивної хімії. Він призначений для виведення таких плям, від яких позбавитись може тільки професійна пральна машина або машина для хімічної чистки. Обладнання для виведення плям може виводити плями двома способами: за допомогою холодної та гарячої технологій. Також він оснащений поворотними кронштейнами, за рахунок яких спрощується процес очищення навіть у важкодоступних місцях.

Переваги обладнання для виведення плям:

- швидкий підігрів води промисловими агрегатами, що значно зменшує споживання електроенергії та економить час прання

- довготривала безперервна здатність роботи при постійному навантаженні без впливу на якість її виконання

- міцна та надійна конструкція, що дозволяє зручність експлуатації у декілька змін на виробництві

- висока продуктивність

Пістолети для виведення плям призначені для використання у промислових швейних цехах, ательє та хімчистках. Принцип його роботи полягає у розпиленні очищуючої рідини за допомогою електричного прижимного насосу. Можуть використовуватись на прасувальних столах, як допоміжний елемент для очищення виробів.

Установка для подачі рідини використовується тільки у промислових цехах. Працює за принципом подачі рідини (води, хімічних розчинів, клею) на розпилювач, щітку або пістолет. Є можливість також підключити одночасно 2 розпилювачі.

Схожим чином до стола для хімчистки виконана кабіна для виведення плям – з нержавіючої сталі. Для зручності роботи, кабіна оснащена системою для підключення пневматичного пістолету та регулятором тиску, а також якісною системою освітлення та балансиром.

Великий асортимент обладнання для виведення плям Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua, тут Ви можете обрати якісне та надійне обладнання для очищення виробів у Вашому цеху.  Сміливо звертайтесь до наших фахівців, адже наш величезний досвід у роботі швейної індустрії дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше обладнання для Вашого виробництва.