Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Заточні камені

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 29 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 29 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Заточні камені застосовуються для обробки найрізноманітніших матеріалів: металу, кераміки, скла, шкіри, гуми і багатьох інших. Відмінно підходять для заточування лез різних інструментів. Камені випускаються різних форм, зернистості і розмірів. Головні параметри, які важливі у виборі заточувальних каменів –  матеріал, зернистість і твердість.

Заточні камені можуть виготовляти з алмазу, технічних рубіну і сапфіру, карбіду бору і кремнію. Вибір матеріалу каменю залежить від того, які поверхні Ви збираєтесь обробляти і якого результату хочете досягти. Наприклад, карбід кремнію настільки зносостійкий, що ним можна навіть первинно заточити зовсім тупі леза.

Зернистість – цей показник позначає розмір зерна. Чим він більший, тим вище абразивні властивості каменів. Заточувальні камені з найбільшою зернистістю використовуються для грубої заточки. Чим більш тонку роботу Ви збираєтесь виконувати, тим меншу зернистість бруска потрібно обирати.

Твердість – чим вище твердість, тим більше «грубий» камінь. З вибором твердості все йде так само, як і з розміром зерна – для тонких робіт, що вимагають точності, потрібно вибирати менш жорсткі абразивні бруски.

Алмазні точильні камені менш вимогливі, їх не потрібно нічим просочувати, на відміну від вищеперерахованих. Розбризкування води по поверхні каменю – ось і все, що потрібно при заточуванні.

Вони забезпечують дуже швидку заточку, однак недосвідченим майстрам алмазний точильний камінь поспішати придбати не варто і слід бути обережним з ним. Це вельми агресивні абразиви, які здатні видалити досить велику кількість металу з леза. Тому вони особливо хороші при обдирних роботах, формуванні ріжучої кромки, або ж для заточування ножів на брусовочних та двоїльних машинах у швейній індустрії. Рекомендується несильно тиснути на лезо при використанні.

Найвиразнішими особливостями таких заточувальних каменів вважаються:

- м'якість – за рахунок цього вони обробляють лезо більш чисто і не залишають на ньому подряпин і мікротріщин. Завдяки м'якості абразивний шар сточується під час використання, оголюючи нові зерна. Тому такі камені забезпечують стабільно високу продуктивність протягом всього терміну служби;

- заточні камені відрізняються широким діапазоном зернистості, що дозволяє добитися ідеального заточування будь-якого ножа;

- висока швидкість заточування – от тільки в алмазних обмежений діапазон зернистості, тому вони менш зручні у використанні, та все ж вони не поступаються жодному іншому заточувальному каменю за їх ефективність у роботі.

Співпраця з провідними світовими брендами дозволяє нам пропонувати Вам широкий асортимент заточувальних каменів і не тільки. Заходьте на наш сайт Shvejnik.com.ua та пишіть нам за вказаними електронною адресою та номером телефону. Ми раді кожному клієнту і з задоволенням дамо необхідну консультацію та відповімо Вам на всі питання, що виникли під час вибору обладнання чи запасних частин. Ми пропонуємо виключно надійні та якісні швейні запчастини та обладнання від світових виробників. Все, що потрібно Вам для підвищення ефективності та продуктивності праці на Вашому виробництві, ми впевнені, Ви знайдете у нас.