Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Двоїльні машини

Shvejnik.com.ua пропонує двоїльні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

19 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

19 одиниця(s)

Двоїльні машини, іншим словом машини для нарізання шкіри – використовуються у виробництві взуття, сумок, ременів, та інших виробів зі шкіри та шкірозамінника. Двоїльні машини на взуттєвому виробництві слугують для двоїння деталей взуття до одинакових товщин.

Послідовність роботи даного брусовочного обладнання передбачає - майстер подає матеріал таким чином, щоб він потрапив між валом та рейкою. Після чого матеріал потрапляє на стрічковий ніж, що обертається. З іншого боку матеріал виходить з однаковою товщиною по всій її площі. Нижня частина матеріалу потрапляє до відходів у сміттєвий бак.

У комплектацію двоїльних машин входить:

- пристрій для заточки стрічкового ножа

- пристрій для гасіння іскор

- верхня рейка

- верхній подаючий ролик

- нижній гумовий ролик

Обираючи машину для двоїння шкіри обов'язково врахуйте, яку продукцію виготовляєте або плануєте виготовляти. Вкрай важлива товщина матеріалу, адже обравши неправильний варіант, майстри не зможуть працювати на ній. Також врахуйте габарити вашого виробництва, щоб обрана двоїльна машина точно зручно розмістилась серед іншого швейного обладнання.

Важливими при виборі двоїльних машин є і їх наступні особливості:

- ширина проходу

- товщина матеріалу

- регулювання столу

- товщина зрізу

- розмір ножа

Завдяки точності нарізання та простих налаштувань, двоїльні машини італійського бренду Camoga можуть використовуватись не тільки для двоїння деталей взуття, а й для їх вирівнювання. Бренд Camoga поставляє обладнання для двоїння шкіри у більш ніж 80 країн з усього світу.

Придбати такого типу обладнання Ви можете просто звернувшись до нас: Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти залюбки допоможуть обрати найкращу модель саме для Вас. Наш багаторічний досвід співпраці зі світовими виробниками швейного обладнання дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще з метою покращення продуктивності та підвищення швидкості роботи на вашому виробництві.