Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Підшипники

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 106 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 106 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Підшипники до швейних машин призначені для підтримки валу, осі або іншої рухомої частини машини із заданою жорсткістю. Фіксують положення в просторі, забезпечують обертання, кочення з найменшим опором, сприймають і передають навантаження від рухомого вузла на інші частини обладнання.

Підшипники поділяються на два основні типи:

- підшипники кочення

- підшипники ковзання

Між собою відрізняються формою та розмірами, оскільки підходять для різних видів швейних машин. Та особливості все ж для кожного з них однакові:

- надійність в високошвидкісних приводах

- здатність сприймати значні ударні і вібраційні навантаження

- порівняно малі радіальні розміри

- припускають установку рознімних підшипників на шийки колінчастих валів і не вимагають демонтажу інших деталей при ремонті

- проста конструкція в тихохідних машинах

- припускають регулювання зазору і забезпечують точну установку геометричній осі валу

- економні при великих діаметрах валів

- здатність працювати як з легкими та середніми матеріалами, так і з важкими

Будь-яке швейне обладнання рано чи пізно виходить з ладу через знос деталей або неправильну експлуатацію. Тому запорукою його тривалого терміну служби і ефективної роботи є своєчасне обслуговування, куди входить техогляд, діагностика, регулювання налаштувань відповідно до вимог виробника. При необхідності можна придбати і встановити нові запчастини для швейних машин. Якщо цього не робити, знижується рівень продуктивності техніки, якість пошиття виробів, також це може закінчитися серйозною поломкою. Комплектуючі бажано купувати оригінальні, в спеціалізованих точках продажу, таких наприклад, як наш інтернет-магазин Shvejnik.com.ua. Наша команда пропонує різні запчастини для швейних машин і оверлоків, а також супутні товари, що дозволять  замінити робочий елемент на промислових і побутових машинах. Сміливо можете довіритись нашому багаторічному досвіду у сфері продажу швейних машин та запчастин до них. Найкращі моделі швейного обладнання від світових лідерів Ви можете знайти у відповідному розділі на нашому сайті Shvejnik.com.ua, а також наші співробітники з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання, тому не зволікайте – пишіть на вказану електронну адресу або телефонуйте за вказаним номером, щоб замовити потрібну швейну техніку для Вашого виробництва.