Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інші запчастини до дублюючого обладнання

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії запчастин до дублюючого обладнання наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

9 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

9 одиниця(s)

Дублююче обладнання призначене для дублювання попередньо проклеєних матеріалів. Воно просте та практичне у використанні. Характеризується широким спектром застосування і високою продуктивністю.

Сучасні моделі дублюючих машин відрізняються великою силою, точним електронним регулюванням температури на всій поверхні транспортних стрічок, тому їх з великою впевненістю можна віднести до обладнань з високою продуктивністю роботи. Дані пристрої забезпечують надійне дублювання під дією нагрівання. Температура дублювання і час витримки регулюється в залежності від оброблюваного матеріалу. Охолодження вже склеєних елементів виконується з дуже високю швидкістю, потім відбувається їх стабілізація та збереження первинної форми. Обертові скидні плуги запобігають приклеювання клейових матеріалів до стрічок пресу.

Універсальними дублюючими пристроями вважаються машини з електронним регулюванням часу, пресування та температури. У таких дублюючих машинах рівномірний розподіл тиску і температури сприяють міцному з'єднанню основної тканини з флізеліном або іншими клейовими матеріалами.

А для того, щоб такі обладнання слугували Вам тривалий час та не потребували ремонту, слід доглядати за ними належним чином. Дуже багато залежить від якісних запчастин та засобів по догляду за технікою. Радимо при покупці дублюючого обладнання одразу приглянутись до запасних частин для полегшення роботи з такими пристроями на виробництві, а також проконсультуватись із нашими фахівцями щодо нюансів правильного очищення та експлуатації нової техніки в цілому.

Варто звернути увагу на тканину для чистки, очисний вал та очисну пластину для забезпечення автоматичного очищення тефлонової стрічки на дублюючому обладнанні. Також у нас Ви знайдете термічні смужки для зручності та точності вимірювання температури нагріву дублюючих пресів.

Паперова смужка є своєрідним термометром, основне призначення якої вимірювання температури. Зміна сірого кольору на чорний показує температуру нагрівання. У зв'язку з тим, що зміна кольору смужки необоротна, вона може слугувати, як доказ досягнутого рівня температури. Папір, з якого виконана смужка, дуже тонкий, нагрівається протягом 1 секунди, що має істотне значення в разі короткого процесу склеювання.

Для повної комплектації та при необхідності, у нас Ви можете замовити не тільки тканину для чистки тефлонової стрічки, паперову смужку, очисну пластину та вал, а також силіконовий лист та шестерні. Всі обладнання та запасні частини до них у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua від перевірених та надійних виробників. Тож безсумнівно можете довіритись нашому багаторічному досвіду співпраці з європейськими та світовими брендами, адже це дозволяє нам пропонувати Вам найкраще від найкращих. Замовлені обладнання або запчастини з нашого сайту слугуватимуть Вам довго та тільки покращуватимуть продуктивність роботи на Вашому швейному виробництві. Ми будемо раді Вашому дзвінку і залюбки проконсультуємо Вас з приводу будь-якого питання.