Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Плити для пресів, ручних робіт та пробійники

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 43 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 43 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вирубні преси – механізми, основним призначенням яких є, висікання кутів або пробивання різноманітних отворів у шкірі, шкірзамінниках, поролону та інших матеріалах. Вирубні преси відрізняються типом приводу, тому для роботи з тонкостінним матеріалом добре підійдуть ручні преси. При покупці ручних вирубних пресів слід звертати увагу на наступні характеристики: на їх функціональні можливості та на товщину металу, з яким буде працювати прес.

Вирубні плити (розкрійні плити) призначені для роботи в комплексі з вирубним пресом. Застосовуються для того, щоб ножі для шкіри не тупилися від нижньої платформи пресу, виконуючи функцію "подушки" безпеки для ножа.

Плити для вирубних пресів використовуються дла вирубування деталей з натуральної шкіри, шкірзамінника, поролону та інших матеріалів за допомогою шаблонів, виготовлених зі спеціального металу.

Плити бувають виконані у різних кольорах та різних розмірів.

Схоже до ручних пробійників, плити також використовуються для виготовлення отворів у шкірі та інших матеріалах. Такі плити являються досить специфічними, адже на відміну від стандартних вирубних плит, вони складаються із трьох шарів:

- верхній і нижній шари - м'які (запобігають пошкодженню пробійника)

- середній шар – жорсткий, надає плиті жорсткості.

Вирубні плити з поліпропілену мають ряд незаперечних переваг, до яких можна віднести:

- висока зносостійкість;

- повна безпека з екологічної точки зору;

- плити не виділяють ніяких шкідливих речовин;

- висока гігієнічність;

- підвищена хімічна стійкість;

- тривала термостійкість;

- довговічність;

- простота перешлифовки і відновлення;

- практичність;

- легка вага.

На відміну від обробних плит у харчовій промисловості, де основним конструкційним матеріалом є поліетилен, для виготовлення промислових вирубних плит в основному застосовується поліпропілен. Вибір поліпропілену визначається, перш за все, його більшою, в порівнянні з поліетиленом жорсткістю, що забезпечує більшу точність (акуратність) вирубки.

Спостерігаючи за насиченістю ринку швейного виробництва часто дуже складно вибрати відповідні швейні запасні частини або аксесуари. Фахівці нашого магазину мають багаторічний досвід у підборі і обслуговуванні швейної техніки різної спрямованості, а також у співпраці з провідними світовими виробниками швейного обладнання. У каталозі Shvejnik.com.ua Ви знайдете кращі пропозиції високої якості за привабливими цінами від світових лідерів у виробництві швейного обладнання. Звертайтесь за вказаним номером або замовляйте онлайн вже.