Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Голки для побутових машин

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Одним з найголовніших функціональних елементів у побутовій швейній машині є голка. Без неї неможливий процес утворення стібка, а, отже, і рядків. Від неї залежить якість виробленого шва, його щільність і естетика.

Щоб працювати з будь-якими тканинами та виконувати всі основні варіанти швів, побутові машини не вимагають багато – для них важлива тільки якість голок, з якими Ви будете на них шити.

У механічних швейних машинах за пересування голки та рух транспортера відповідають шестерні спеціальної форми, важелі, колеса та подібна механіка. Машини з механічним керуванням можуть виконувати тільки обмежену кількість рядків відносно простих форм. Механічні побутові машини працюють за допомогою обертання рукоятки маховика та мають ножний привід. Електродвигун крутить маховик, а швидкість шиття регулюється натиском на педаль. Існують також моделі, які дозволяють виконувати процес шиття без педалі. На такому швейному обладнанні є кнопка «старт/стоп» та регулятор швидкості шиття. У комп'ютеризованих побутових швейних машинах пересуванням тканини та голки керує мікропроцесор.

Проте якщо запасні частини або аксесуари будуть підібрані не належної якості, то весь цей механізм не буде справно працювати

Аналогічно відбувається з процесом шиття: щоб отримати якісний шов та виріб у цілому, потрібно обирати якісні деталі до найменших частин – таких як голки. Неправильний підбір голки може привести не тільки до зіпсованого виробу, а й навіть до поломки швейної машини. Від характеристик голки залежить її застосування у роботі з різними тканинами.

Побутові голки використовуються здебільшого для пошиття легких та середніх матеріалів. Застосування голки буде залежати від її параметрів. Товщина її визначає, з яким матеріалом вона здатна впоратися. Чим товстіша голка, тим більш щільні матеріали можна прошивати з її допомогою, а розмір вушка залежить від того, яка нитка буде крізь неї пропускатися. Для окремих операцій можуть використовуватися спеціальні голки, що відрізняються від стандартних формою, перетином, заточуванням.

Поділяються голки для побутових машин на наступні категорії:

- універсальні;

- по типу матеріалів;

- по розмірам.

Окремими наборами по 10 штук продаються універсальні голки, якими можна обробляти різні види тканин. Маркування голок варіюється від 60 до 110 номерів, причому, чим більше цифра, тим тонша голка. Більшість виробів має заокруглене вістря, що дозволяє не проколювати тканину прямо по волокнам, а розсовувати їх, не пошкоджуючи при цьому їх структуру. Таким чином зберігається тканина і шов виходить більш акуратним. Такими голками можна працювати практично з усіма видами тканини.

Дуже важливо враховувати всі перераховані особливості під час вибору голок для Вашої швейної машини. На нашому сайті Shvejnik.com.ua Ви знайдете великий асортимент оригінальних голок лідируючої на швейному ринку компанії Groz-Beckert. Наш багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати Вам тільки найкраще від перевірених виробників. Повірте, з нашими голками Ваша побутова машина приноситиме Вам задоволення та нових клієнтів ще дуже довго. Тож чекаємо на Ваші дзвінки та не бійтесь звертатись за консультацією до наших фахівців.