Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Лапки

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії лапок до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 562 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 562 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Лапки для швейних машин – одні з найважливіших елементів у створенні будь-якого стібка. Без лапок швейний процес просто не є можливим. Лапка утримує тканину на площині голкової пластини з метою створення петлі, яка захоплюється човниковим механізмом. Всі швейні машини, починаючи з найпростіших електромеханічних до сучасних автоматизованих, випускаються зі стандартною лапкою або набором лапок, що полегшує шиття основних стібків та дозволяє виконувати базові операції на швейному обладнанні.

Основний принцип роботи лапок – фіксація тканини, робота з фурнітурою і контроль за роботою верхньої голки з ниткою. Залежно від будови лапки, розрізняють її види та спеціалізацію.

У загальному розділяють лапки на три основні групи:

- універсальні

- спеціальні

- за типом тканин

Додаткові лапки для швейних машин, які можна придбати незалежно від готової комплектації, дозволяють здійснювати безліч функцій, передбачених пристроєм Вашої швейної машини. Обробити краї виробів, вшити потаємну блискавку, гумку або ґудзик, зробити декоративну вишивку – і це далеко не повний набір процесів, здійснення яких стає можливим після придбання додаткових лапок до Вашої швейної техніки.

У залежності від типів швейних машин розрізняють:

- оверлочні – для надійних краєобмоточних швів;

- для підрубки країв виробів;

- для вшивання простих і потаємних блискавок;

- для шкіри;

- для пошиття трикотажних виробів;

- для косої бейки;

- для декоративних вишивальних строчок;

- для пришивання канта, тасьми, паєток і бусинок;

- для важких матеріалів – з тефлоновим покриттям;

- універсальні та багато інших.

Різноманітність швейних лапок настільки велика, що ознайомити Вас коротко зі всіма їх типами просто неможливо. Найбільш поширені види притискних лапок – універсальні. Найпопулярніші і найбільш затребувані з них – прямострочні лапки і лапки для трикотажу.

Звичайна універсальна лапка підійде для виконання всіх стібків швейної машини. Притискні лапки підходять для виконання петель, пришивання ґудзиків, потайного стібка, вшивання блискавки.

Лапка для збірок дозволяє красиво зробити збірку за рахунок регулювання натягу верхньої нитки і ширини стібка. Залежно від товщини нитки можна робити більш щільну або легку збірку на виробі. У будь-якому випадку вона буде виглядати більш акуратною, ніж виконана вручну.

Крокуюча лапка відповідає за сточування тканини з кількох шарів. Вона позбавить вас від необхідності перевіряти наскільки рівно лежать шари тканини.

Лапка для вшивання потаємної блискавки дозволить легко вшити блискавку у виріб.

Лапки для роботи з певною тканиною – з легкими та середніми матеріалами, а також важкими тканинами. Дані лапки дозволять уникнути заломів, провисання та інших дефектів при роботі зі щільними або тонкими тканинами.

Додатковий набір лапок до швейної техніки дозволяє:

- розширити можливості швейних машин

- автоматизувати і полегшити безліч операцій

- заощадити на трудовитратах при професійному пошитті

- підвищити якість строчок і виробів у цілому

Річ, зшита з дорогої тканини за найкращою викройкою, може бути геть зіпсована неакуратним стібком. Тонкі шовкові матеріали часто ковзають. Спеціальні лапки фіксують тканину в потрібному положенні, яке забезпечує їй рівний рух без ковзання. При цьому на багатьох з них передбачена можливість налаштувати і контролювати відстань від краю виробу до шва. Так строчки стають по-справжньому бездоганними.

Використання спеціалізованих лапок прискорює роботу на виробництві та дозволяє її якісніше виконувати. При виборі лапок для промислових швейних машин краще звернути увагу на виробника. Фірмові лапки здатні прослужити набагато більше та виконують шви в рази якісніше китайських аналогів. Тому наша компанія працює тільки зі світовими лідерами у виробництві швейного обладнання. На нашому сайті Shvejnik.com.ua представлений величезний асортимент різного виду лапок, завдяки чому Ви неодмінно знайдете таку, яка необхідна для покращення роботи саме Вашої швейної техніки. Багаторічний досвід у співпраці зі світовими брендами дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще обладнання.