Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пневматичні преси

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Пневматичні преси підходять для всіх видів трикотажного одягу, джинсів, взуття та головних уборів, шкіри і пластика. За їх допомогою можна не боятись провалу і використовувати різні види кнопок і заклепок. Преси для фурнітури впораються з тканинами різної товщини без регулювання форми оформлення.

У пневматичних пресах для металофурнітури легко регулюється робочий тиск. Дуже безпечні та зручні у використанні. У підвищенні продуктивності допоміжним елементом є ножна педаль, а також для забезпечення більш точного кріплення пневматичний прес оснащений пристроєм лазерного позиціонування.

Пневматичний прес для фурнітури підійде для:

- здійснення установки холнітенів, а також люверсів та ґудзиків

- виготовлення обтяжних ґудзиків для одягу або меблів

- здійснення вирубки отворів у заготовках

- встановлення різної металевої фурнітури

Для підвищення швидкості роботи та покращення її ефективності на виробництві створення шкіргалантереї, взуття, одягу, спецформи, тощо дуже доречними можуть бути пневматичні преси для фурнітури. Крім цього, пресуюче обладнання знайшло широке застосування у виробництві спортивного інвентарю та сумок, чохлів для мобільних пристроїв, тентових наметів та в інших напрямках.

Якщо Ви бажаєте купити пневматичний прес для фурнітури, який гарантовано прослужить протягом тривалого періоду і забезпечить високу якість установки, то звертайтеся в наш інтернет-магазин Shvejnik.com.ua, сміливо пишіть нам Ваші побажання, а ми у свою чергу залюбки допоможемо обрати найвдалішу модель пневматичних пресів для пришвидшення роботи на Вашій фабриці.