Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Дироколи, термоножі і праски для лекал

Shvejnik.com.ua пропонує дироколи, термоножі та праски для лекал наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Термодирокол використовується для проколу шарів настилу за допомогою температури без зайвих залишків матеріалу. Машина оснащена покажчиком рівня вертикального розміщення, регулятором температури, підігрівом голки. Може відрізнятись розмірами та діаметром голок, у залежності від товщини матеріалу, який доводиться проколювати.

Термоножі призначені для розрізу з одночасним запіканням країв синтетичних матеріалів, таких як тканина, шнур, стрічка, тощо. Розвиток технологій від механічного розрізу до терморозрізів дозволяє нам об'єднати декілька операцій в одну ефективну: наприклад, обрізання з одночасним фіксуванням країв тканини. Для термоножів існує близько 30 різних видів лез.

Порядок роботи з термоножами полягає у наступному:

- викрутити два фіксуючих гвинта

- розмістити лезо у гніздо

- щільно зафіксувати лезо двома гвинтами

- після вмикання, лезо нагрівається за лічені секунди

- чистити леза від відходів можна у гарячому стані металічною щіткою

Праски для лекал призначені для виготовлення або склеювання шарів настилу за допомогою температури. Праска для лекал має широку поверхню, що дає можливість дублювати довгі шматки тканин за дуже короткі терміни. Плита доволі легка, адже має спеціальне алюмінієве покриття. Тепло розподіляється по поверхні однаково і дозволяє прасувати матеріал рівномірно. Завдяки можливості регулювання температури на термостаті, плита досягає заданого рівня тепла за лічені хвилини. Існує ще один термостат, що здатний автоматично вмикатись та вимикатись, щоб контролювати та зберігати заданий рівень тепла плити.

Ми пропонуємо Вам величезний асортимент розкрійного обладнання. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви зможете з легкістю обрати для себе найкращий варіант будь-якої промислової машини, а наші фахівці порадять та розкажуть всі тонкості експлуатації тієї чи іншої моделі обладнання.