Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Петельні напівавтомати

Shvejnik.com.ua пропонуємо петельні напівавтомати наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 27 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 27 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Петельні швейні машини – знахідка для виробників одягу, на котрому передбачені застібки у вигляді ґудзиків. Це швейне обладнання зігзагоподібного стібка. Для того, щоб ґудзик виконував не тільки декоративний, але й функціональний характер, потрібно, щоб він застібався за рахунок спеціального отвору. І для того, щоб цей отвір на тканині не розтягнувся і не порвався, його потрібно правильно обробити. Промислові петельні машини впораються з цим завданням легко й просто: для того, щоб створити петлю, на петельній машині виконується послідовне шиття двох паралельних зігзагоподібних стібків, що з'єднуються з обох кінців закріпками, після чого прорізається матеріал для створення отвору. Зазвичай для створення петлі на легких матеріалах використовують човникове або однониткове ланцюгове переплетення.

Петельний автомат – швейна машина човникового або ланцюгового стібка, оснащена серводвигуном та комп’ютерним управлінням. Тут кількість стібків у петлі визначається автоматично за розміром петлі та кроком стібка. У пам'яті петельного автомату може зберігатись близько 100 готових шаблонів петель. За допомогою спеціальних програм можна створювати нові шаблони петель або використовувати вже наявні.

Враховуючи розвиток сучасних технологій, петельні автомати настільки різноманітні, що зробити вибір часто дуже складно. Тому ми пропонуємо Вам при виборі петельних машин звертати увагу на наступні аспекти:

- тип тканини: легка, середня, важка або надважка

- вид петлі, яка планується на виробі

- спосіб виготовлення петель: ручний, напівавтоматичний або автоматичний

Промислові петельні швейні машини здатні працювати безперервно, що збільшує продуктивність виробництва та швидкість виконання великого обсягу робіт.

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Reece, Dürkopp Adler, Typical, Jack, Juki, Zoje, Siruba, Texi, Bruce, Pegasus

Щоб швидко та вдало зробити свій вибір щодо петельних машин, сміливо звертайтесь до наших фахівців. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua представлений широкий асортимент тільки якісних петельних швейних машин від світових лідерів у швейній індустрії. Багаторічна співпраця з провідними брендами дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще для продуктивнішої роботи Вашого виробництва.