Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Кабіни для нанесення клею

Немає відповідних товарів.

Технологія нанесення клею з вакуумною системою витяжки дозволяє облицьовувати декоративною плівкою різні поверхні, в тому числі з досить глибоким рельєфом. Складність виробничого процесу вимагає від виробників особливої ​​уваги як до окремих технологічних нюансів, так і до застосовуваних у виробництві матеріалів.

Для зручності в роботі на виробництві машини для розпилення клею облаштовують колесами. Таким чином, кабіну легко переміщати по фабриці. Пістолет-розпилювач прикріплений до балансира, для зручності використання. Він може працювати на балансирі при натисненні на педалі або вручну при натисненні кнопки. Оператор, після запуску машини, може ставити матеріали на робочу площину і також використовувати нижню полицю стола для складання оброблених матеріалів.

Всі функції пістолета-розпилювача регулюються:

- кількість клею,

- ширина струменя,

- товщина шару нанесення.

Такі машини комплектуються:

- столом з витяжкою для максимального вбирання розпиленого клею, обладнаний тихим і потужним двигуном

- пістолетом-розпилювачем, призначеним для великих поверхонь склеювання

- баком з нержавіючої сталі з антипригарним тефлоновим покриттям.

Клей наноситься на деталі методом пневматичного розпилення з використанням спеціальних пістолетів для клейових матеріалів. Необхідно рівномірно переміщати пістолет, щоб клей наносився без пропусків і нерівностей, по відношенню до деталі пістолет повинен бути розташований паралельно.

Не забувайте про правила експлуатації: для правильного функціонування вакуумної системи витяжки рекомендується міняти фільтр, коли він явно брудний або коли витяжка не поглинає належним чином. А також пістолет слід якомога частіше чистити, особливо після тривалих перерв у використанні.

Якщо Ви бажаєте придбати кабіну для розпилення клею, який гарантовано прослужить протягом тривалого періоду і забезпечить високу якість установки та полегшить Ваші зусилля, то звертайтеся в наш інтернет-магазин Shvejnik.com.ua. Сміливо пишіть нам Ваші побажання, а ми у свою чергу залюбки допоможемо обрати найвдалішу модель кабіни для нанесення клею для пришвидшення роботи на Вашій фабриці.