Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пристосування для шиття і розкрою

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 639 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 639 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

На те, наскільки зшита Вами річ вийде добротною, красивою, впливають аксесуари, застосовувані при роботі. Якісні пристосування для шиття здатні істотно полегшити створення нарядів. Без них на виготовлення доведеться затратити набагато більше часу. Ці маленькі помічники допоможуть правильно закріпити тканини, викрійки на них, зняти мірки з моделі, швидко розпороти шви. Серед корисних дрібниць знайдуться навіть такі, що миттєво вставлять нитку в голку.

Серед асортименту аксесуарів у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви точно знайдете необхідні саме на Ваше виробництво. Наприклад, ножиці різних типів, які здатні значно полегшити Вам створення швейних виробів, збільшити продуктивність праці ательє або цілого швейного цеху. З їх допомогою легко і безпечно для тканини можна розкроїти і ніжний шовк, і стрейч, що тягнеться, і дорогу шкіру. А також різновиди ручних ножів та заточувальні машини для заточування універсальних, розкрійних, для ниток, зігзаг, для вишивки, манікюрних, домашніх та інших ножиць.

Комфорт та зручність у роботі майстра та транспортуванні швейних машин на швейному виробництві неможливий без швейних столів, що підходять для абсолютної більшості побутових швейних машин без додаткових чохлів, а також є дуже зручним для роботи зі швейною машиною або оверлоком. У нас Ви можете придбати також суцільні й розсувні манекени, поворотні рукави та стільці промислового призначення.

Окрім швейних машин існує ще безліч аксесуарів та додаткових пристроїв, наприклад, таких як підшивочні пристрої або обладнання для пришивання резинки, окантовувачі або обмежувачі, та багато іншого, на які теж можна натрапити у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua.

Спеціалізовані крейди, фломастери та олівці, які здаються дрібничкою, та насправді дуже важливі для якісного виконання замовлення без слідів від них на готових виробах. Плями не залишають тільки спеціалізовані крейди для відміток, тому однозначно радимо Вам обирати саме такі, що теж знайдете у даному розділі.

Зверніть увагу також на наступні аксесуари:

- пінцети, що використовується на швейних виробництвах, ательє та майстернях для заправки (протягування) ниток у швейні, вишивальні та інші машини;

- розпорювачі швів для прорізання петлі, розпорювання прошитого шва, розрізання тканини та шкіри;

- шпильки (булавки) металеві, які використовуються у швейних майстернях і ательє для тимчасового скріплення деталей між собою і прикріплення на манекені;

- витягувачі ґудзиків, що застосовуються на промислових швейних виробництвах для протягування ґудзиків у петлю під час упаковки сорочок;

- гачки для протягування ниток або шнурів, особливо на трикотажних матеріалах;

- лічильники для підрахунку готових виробів;

- нанизувачі нитки в голку для полегшення заправки (протягування) нитки в голку швейної машини.

А також безліч важливих дрібниць від візків для деталей, пістолетів продувних, степлерів, кольчужних рукавиць, заточок малих та великих, відрізний кругів до сантиметрів, лінійок, лекал, лазерних направлячів, картриджів, плит для пресів та багато іншого Вам варто придбати саме у нас. Адже наша компанія володіє багаторічним досвідом у співпраці зі світовими виробниками, що дає нам змогу пропонувати тільки високоякісні матеріали та аксесуари для Вашого швейного виробництва. У надійності та довговічності швейної техніки, що пропонує наше підприємство Shvejnik.com.ua не слід сумніватись ні на хвилину, адже ми гарантуємо високу якість та залюбки допоможемо усунути несправності, якщо б вони виникли. Чекаємо на Ваш дзвінок за телефоном, що вказаний на сайті, або ж замовляйте онлайн, адже у нас діє доставка у будь-який регіон України.

Щиро дякуємо Вам, що обрали нас!