Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ножі

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії ножів до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 56 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 56 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Брусовочна машина – це обладнання для роботи зі шкірою. Оскільки обробка шкіри вимагає неабияких знань та навичок, то неправильно вважати, що з обрізанням виробів зі шкіри може впоратись будь-яка інша машина. У сучасному світі шкіра – одна з найпопулярніших та найспецифічніших матеріалів, тому увага до якості її виготовлення в рази вища. Машина для брусовки шкіри обладнана потужним електродвигуном та міцними внутрішніми механізмами, які сприяють точному обрізанню країв шкіри без накладання шарів матеріалу один на одного. А також вони обладнані, що не менш важливо, якісними та гостро заточеними ножами.

Ножі до брусовочних машин бувають різних форм та розмірів, але здебільшого це стрічкові та дискові ножі. Встановлюються вони на двоїльні та брусовочні машини для вирівнювання товщини шкіри. А для того, щоб Ваша брусовочна або двоїльна машина виготовляла вироби якісно, ножі повинні бути обов'язково гостро заточені. Адже саме надійні запчастини забезпечують якість готового виробу. Слід також враховувати, що для кожної товщини шкіри підходять відповідні ножі.

Широкий асортимент таких ножів до брусовочних та двоїльних машин Ви знайдете на нашому сайті Shvejnik.com.ua. В асортименті нашого магазину Ви можете придбати не тільки якісне обладнання, але і запасні частини до нього, а також отримати повну консультацію по експлуатації того чи іншого швейного обладнання. При виникненні труднощів з вибором або необхідності в отриманні додаткової інформації звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів або електронною адресою. У каталозі Shvejnik.com.ua Ви зможете вибрати краще рішення від лідерів світового ринку.