Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Машини обрізки краю, розгладжування швів та зволоження

Shvejnik.com.ua пропонує обрізочні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

23 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

23 одиниця(s)

Машини для обрізки краю та розгладжування швів призначені для багатоетапної роботи на виробництві взуття та шкіргалантереї:

- розділення країв

- автоматичне нанесення клею

- пресування швів

Такого роду брусовочне обладнання використовують для роботи з різними матеріалами та тканинами, такими як натуральна та штучна шкіра, замш та іншого роду тканини верхньої частини взуття, сумок, ременів, чохлів, тощо.

Машина для обрізки краю може збільшити продуктивність роботи на вашому виробництві, покращити якість виробів, зменшити ймовірність пошкодження матеріалу і все це за мінімально витраченим часом.

Машина для обрізки країв має наступні переваги:

- висока точність та стабільність нарізання по всій довжині

- висока швидкість нарізання

- налаштування ширини нарізки

- автоматичне заточування леза ножа

Механізм роботи машини для розгладжування швів полягає у наступному: прострочений шов направляють між двома роликами, котрі у свою чергу під тиском його розгладжують. Тиск роликів регулюється вручну. Машина працює у режимі подвійного переміщення, що дозволяє розгладжувати виріб будь-якої товщини не вимагаючи додаткових зусиль. Також дане обладнання оснащене автоматичною обрізкою тасьми, що дозволяє працювати в рази ефективніше, адже є можливість подавати заготовки матеріалу одну за одною без зупинки машини на їх обрізання.

Машини для розгладжування швів характеризуються низьким рівнем шуму завдяки новітнім технологіям, що не менш важливо для ефективності роботи на виробництві.

Пропоновані нами машини для обрізки країв та розгладжування швів особливо підходять для виробництва чобіт, сумок, валіз, нашийників, ременів, сидінь, аксесуарів та одягу зі шкіри та шкірзаму.

Ми співпрацюємо тільки з провідними брендами та обираємо найкращі варіанти саме для вас: тільки продуктивні, надійні, міцні та швидкі моделі швейного обладнання. Ми пропонуємо Вам найкраще і знаємо, що ви неодмінно знайдете для себе ідеальний варіант саме на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші фахівці розвіють всі Ваші сумніви і порекомендують беззаперечно найкраще обладнання для Вашого виробництва.