Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ручні преси

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Преси з ручним приводом призначені для запресовування виробів. Ці інструменти використовуються при склеюванні, випрямленні, згинанні деталей. Також з їх допомогою виконуються витяжні роботи, встановлюються заклепки, тощо. Сфера застосування рейкових ручних пресів по металу починається з невеликих домашніх майстерень і доходить до великих підприємств.

Ручний прес з легкістю допоможе вам виконати роботу, яка часто вимагає значних механічних зусиль. Цей інструмент незамінний помічник не тільки вдома, але і в ремонтних і шкільних майстернях, на дрібносерійних виробництвах, а також у масштабних цехах. Преси ручного приводу прості у застосуванні та обслуговуванні. Ручні преси легко встановлюються в будь-якому гаражі або майстерні, де поверхня верстата міцна та стійка. Монтується прес теж просто: за допомогою болтових з'єднань через спеціально передбачені отвори в його основі, завдяки чому Ви можете легко перенести і встановити прес у будь-якому необхідному місці і виконати потрібну роботу.

За допомогою ручного пресу Ви можете виконати наступні функції:

- складання, встановлення, знімання підшипників

- плющення

- запресовування

- різка

- згинання, випрямлення

- маркування

- прошивання

- штампування

- перфорування

Незамінний при установці кнопок, холнітенів, люверсів. У комплектацію можуть входити змінні насадки, підбираються відповідно діаметру і особливостям фурнітури.

Якщо у вас з'явилася необхідність в надійному помічнику, Ви можете обрати і купити обладнання за хорошою ціною, зробивши замовлення на сторінці магазину Shvejnik.com.ua. Також Ви можете отримати оперативну консультацію фахівця, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Багаторічний досвід співпраці наших фахівців зі світовими лідерами у виробництві швейного обладнання дозволяє нам грамотно підійти до питання та допомогти Вам у вдосконаленні роботи на Вашому виробництві. Ми з радістю допоможемо Вам здійснити правильний вибір надійного обладнання для покращення ефективності та продуктивності праці майстрів на Вашій фабриці.