Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інструмент для приклеювання страз

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Декоративне оздоблення текстильних виробів клейовими стразами застосовується практично в будь-якому швейному виробництві. Таким же популярним це заняття є і серед людей, чия професія і хобі пов'язані з рукоділлям. Для кріплення страз часто використовують так званий паяльник для термостраз або аплікатор, ними користуватися зручніше ніж клеєм.

Це кристал, що має тверде клейове покриття, яке при нагріванні плавиться і забезпечує з'єднання з поверхнею. Фіксація кристалів зазвичай проводиться на текстильних матеріалах, проте можлива і на інших, схожих по якостям поверхнях.

Паяльник-аплікатор для страз призначений для приклеювання страз на одяг, аксесуари (ремені, сумки, взуття) та інші вироби з текстилю. Такі аплікатори дуже прості у застосуванні, вони нагріваються за максимально короткий час і, таким чином, розплавляють клей, який знаходиться на зворотному боці термострази.

Всі паяльники гарячої фіксації працюють від мережі 220В-240В. Приблизна схема роботи з таким інструментом наступна:

- прилад вмикається і нагрівається протягом декількох хвилин;

- кристал береться насадкою лицьовою стороною вгору;

- перевіряється, чи плавиться клей на паяльнику;

- якщо клей досяг потрібної кондиції, стрази можна встановлювати на поверхню тканини легким притисненням;

- після цього кристал залишається на тканині, насадка забирається;

- через кілька секунд перевіряється міцність кріплення приклеєних страз.

Не забувайте вимикати паяльник для рукоділля по завершенню роботи. Паяльник швидко нагрівається і має дуже високу температуру, бережіть пальці, і якщо для приклеювання страз Вам необхідні додаткові пристосування, використовуйте пінцети, зубочистки, палички. Слід звернути увагу на відповідність діаметра каменів і діаметра насадки: вони повинні збігатися. Показником якості, як самого аплікатора, так і страз, є їх міцна і довговічна фіксація на текстилі і інших поверхнях. Дотримання технічних рекомендацій по виконанню такого роду робіт допоможе домогтися найкращих результатів.

А найкращі інструменти для приклеювання страз Ви точно знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Ми знаємо, наскільки важливу роль грає питання якості на будь-якому швейному виробництві. Тож ми подбали про Ваш спокій і пропонуємо безсумнівно найкращі швейні інструменти у нашому каталозі Shvejnik.com.ua. Знаходьте бажані швейні обладнання та аксесуари у відповідних розділах, та не сумнівайтесь у їх надійності та довговічності. Наш довготривалий досвід співпраці з провідними брендами на світовому швейному ринку дозволяє нам пропонувати найякісніші обладнання за доступною ціною та швидкою доставкою. Тож не гайте часу, – замовляйте.