Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Манометри, датчики, показники рівня води

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії манометрів, датчиків, показників рівня води до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 61 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 61 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Манометри застосовуються у всіх випадках, коли необхідно знати, контролювати та регулювати тиск. У швейній індустрії манометри встановлюються на промислових парогенераторах, пресах, топерах, а також на іншому обладнанні.
Використовується для візуального визначення тиску пари, води чи повітря.

Більшість вітчизняних та імпортних манометрів виготовляються відповідно до загальноприйнятих стандартів, в зв'язку з цим манометри різних марок замінюють один одного. Вибір манометра здійснюється за такими параметрами: межа вимірювання, діаметр корпусу, клас точності приладу, діаметр різьби штуцера і його розташування (радіальний, осьовий).

Залежно від конструкції, чутливості елемента розрізняють:

- манометри рідинні

- вантажопоршневі

- деформаційні (з трубчастою пружиною або мембраною)

Датчики тиску механічної дії встановлюються на промислових і побутових парогенераторах. Використовуються для контролю за тиском пари в парових котлах.
При перевищені вказаного тиску датчик за допомогою мікроперемикача подає сигнал на реле і вимикає тен, що дуже зручно з огляду дотримання правил безпеки на виробництві.

Датчики рівня води електронної дії встановлюються на промислових автоматичних парогенераторах. Використовуються в парових котлах і контролюють рівень води. Датчики працюють у парі. Один з них відповідає за нижній рівень води, інший – за верхній рівень води. При зниженні рівня води перший датчик подає сигнал, вимикає тен і вмикає насос для закачування холодної води. Після наповнення водою резервуара, інший – вимикає насос і вмикає тен для підігріву води.

Спостерігаючи за насиченістю ринку швейного виробництва нерідко складно зробити правильний вибір допоміжних пристроїв. Фахівці нашого магазину мають багаторічний досвід у підборі і обслуговуванні швейної техніки різної спрямованості. У нас Ви знайдете від шлангів, хомутів, кабелів до манометрів, різних датчиків, клапанів, витяжки – все необхідне для безперервної та довготривалої роботи Вашого виробництва. В каталозі Shvejnik.com.ua Ви отримаєте кращі пропозиції високої якості за привабливими цінами від світових лідерів у виробництві будь-яких швейних та допоміжних машин.