Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Відрізні лінійки та дискові ножі

Shvejnik.com.ua пропонує відрізні лінійки та дискові ножі наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 67 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 67 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Розкрійна машина з дисковим ножем – це обладнання, що дозволяє розрізати матеріали різних товщин, тканини, текстиль, неткані матеріали, матеріали зі шкіри та паралон. Дискові розкрійні ножі призначені для розкрою настилів зі слизьких матеріалів, що мають властивість легко зміщуватись.

Дискові розкрійні ножі бувають:

- акумуляторні (ручні, портативні)

- від живлення

- вертикальні

Всі види розкрійних ножів з дисковим лезом відрізняються товщиною та діаметром леза, відповідно можуть різати не один шар матеріалу. Також машина оснащена регулятором кута та способу заточки, відповідно висота розкрою залежить від діаметру ножа. Поверхня ножів полірується спеціальним чином та заточується спеціальним каменем, що входить у комплектацію розкрійного обладнання. У результаті покращується якість розкрою та значно підвищується термін служби машини.

Для натуральних матеріалів використовують розкрійні машини з більшою швидкістю розкрою, для синтетичних – з меншою. Існують розкрійні машини з регулюванням швидкості розкрою. До комплектацій розкрійних машин можна окремо придбати ножі не тільки круглої форми, а й гранованих форм з різною кількістю граней (максимальне число граней може сягати 10).

Автоматична розкрійна лінійка призначена для розкрою по прямій лінії легких, середніх та важких матеріалів та застосовуються на настилочних розкрійних столах.

Принцип роботи лінійок простий - лінійки зазвичай працюють у напівавтоматичному режимі, майстер настилає один шар тканини та запускає лінійку, а ніж відрізає матеріал та притискає його.

Кінцеві відрізні лінійки – спеціальне допоміжне розкрійне обладнання, що допомагає точно відрізати матеріал дисковим розкрійним ножем, притиснувши його до місця розкрою. Вони сприяють швидкому та чіткому відділенню тканини потрібної довжини, при чому заощаджується матеріал та пришвидшується сам процес розкрою. Ширина відрізу регулюється. У залежності від моделі розкрійного обладнання, притиск може здійснюватись вручну або автоматично. Даний механізм підвищить Вам продуктивність роботи на виробництві та зменшить відходи тканини.

Ми співпрацюємо тільки з провідними брендами та обираємо найкращі варіанти саме для вас. Наша команда пропонує Вам найкраще і знає, що Ви неодмінно знайдете «свій» ідеальний варіант саме на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші фахівці розвіють всі Ваші сумніви і порекомендують беззаперечно найкраще обладнання для підвищення продуктивності та покращення якості роботи Вашого виробництва. Сміливо пишіть нам, ми завжди раді допомогти кожному.