Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Двигуни, шківи, фрикціони

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 67 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 67 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Запчастини до швейного обладнання – одні з найважливіших складових довговічного служіння та експлуатації будь-якої швейної машини. Слід розуміти, що для кожної машини існують оригінальні запчастини і тільки з ними Ваша машина буде працювати надійно та довготривало. Навіть незначні деталі створюють комфорт у роботі та неабияк впливають на настрій майстра. Абсолютно кожна запасна частина – двигун, шківи, фрикціони, тощо –відрізняється у залежності від виду швейного обладнання та типу матеріалу, з яким мають справу на Вашому виробництві.

Фрикціони – конструкція, що призначена для регулювання швидкості електродвигуна.

Що таке фрикційний привід? Якщо ви керуєте автомобілем, то ви повинні знати, що таке зчеплення. Так ось, фрикціон швейного електроприводу влаштований аналогічно.

Двигун обертається постійно з однією і тією ж швидкістю. При натисканні на педаль диск фрикційного пристрою з текстолітовими накладками підходить до маховика двигуна і взаємодіє з ним. Чим міцніше ви притискуєте диск фрикціону до маховика електродвигуна, тим краще їх зчеплення і вище швидкість. Тому іноді від тривалої роботи на повільній швидкості і з'являється запах паленого текстоліту.

На сучасному виробництві рекомендується використовувати серводвигуни.

Переваги серводвигунів:

       • При малих розмірах двигуна можна отримати високу потужність

       • Великий діапазон потужності

       • Відстежується положення, за рахунок використання зворотного зв'язку

       • Високий момент оберту по відношенню до інерції

       • Можливість швидкого розгону і гальмування

       • При високій швидкості, високий момент оберту

       • Допустимий межа шуму при високих швидкостях

       • Повний відсутності резонансу і вібрації

       • Точність позиціонування

       • Широкий діапазон регулювання швидкості

       • Точність підтримки швидкості і стабільність моменту оберту

       • Малий момент інерції двигуна, низька вага, компактні розміри

Якщо Вам потрібна машина для масового пошиття, то відразу подумайте про хороший відповідний привід. Адже у такому випадку швейний двигун промислової машини має працювати цілодобово без перерви, не перегріваючись і не втрачаючи швидкості, для чого, власне, не годиться двигун побутової швейної машини.

Не забудьте звернути увагу на шків, що встановлюється на фрикціони та серводвигуни промислових швейних машин та використовуйте у парі з клиновим ременем. До речі, якісні та надійні шківи, фрикціони та двигуни Ви можете обрати у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua від перевірених виробників.

Широкий асортимент таких запасних частин до швейної техніки знайдете на нашому сайті Shvejnik.com.ua. В асортименті нашого магазину Ви можете придбати не тільки якісне, надійне та оригінальне обладнання та запчастини, а також отримати повну консультацію по експлуатації будь-якої швейної техніки. При виникненні труднощів з вибором або необхідності в отриманні додаткової інформації звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів або електронною адресою. У каталозі Shvejnik.com.ua Ви зможете вибрати краще рішення від лідерів світового ринку. І не забувайте, ми наполегливо радимо Вам обирати виключно оригінальні запчастини до Вашого швейного обладнання з метою продовження якісної роботи машин на виробництві.