Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Світильники

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

17 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

17 одиниця(s)

Хороше освітлення робочої поверхні майстра – це передусім здоров'я його зору, висока якість виробу і швидкість роботи за швейним обладнанням.

Відомо, що на виробництвах існують дві системи освітлення:

- загальна,

- робоча.

Перевагою робочого освітлення є те, що працівники можуть самостійно регулювати світловий потік, що випромінюється освітлювальними приладами. Кожна людина має свій рівень комфорту для зорової системи. Тому можливість регулювати світильники і світловий потік, що випромінюється, дозволить кожній людині налаштувати рівень освітленості під себе.

Якщо мова йде про вбудоване освітлення, то лампи для швейної машини бувають різними. Як правило, використовуються лампи розжарювання або 2-х контактні універсальні моделі. Але для створення спрямованого і розсіяного освітлення робочої площі зручними і економічними вважаються світлодіодні світильники.

За способом встановлення вони бувають:

Стаціонарними – закріплюються до столу за допомогою спеціального різьбового зажиму або інших кріплень.

Переносними – це зручний світильник для швейної машини на магніті, який міцно розміщується і, при необхідності, переноситься на інше робоче місце.

Завдяки використанню сучасних елементів освітлення, такі світильники створюють рівне і безпечне для зору світло без мерехтіння, тому робоче місце стає зручним для крою та шиття.

При виборі світильників для швейних машин, звертайте увагу на наступні критерії:

- як лампа монтуватиметься до столу або швейної машини. Існують три основні способи кріплення: на магніті, за допомогою різьбового зажиму і на платформі.

- чи є можливість придбати і самостійно замінити лампи

- як багато електроенергії споживає світильник. Сучасні лампи відносяться до енергозберігаючих. Але часто до швейних машинок старого зразка можна придбати тільки звичайну гвинтову лампу.

- наскільки він маневрений, гнучкий в нахилі. Найрухливіші лампи на гнучкому гофрі, такі ж зручні в роботі, як і світильники-трансформери на розкладному штативі.

- з якого матеріалу виготовлений світильник. Найчастіше виготовляються лампи з легкого металу, сам світильник (голівка) може бути з удароміцного пластику. При виборі варто звернути увагу, чи має матеріал антикорозійне покриття.

- довжина дроту для електроживлення. Чим довший шнур, тим багатофункціональніша лампа. Її можна буде переносити по всьому виробництві без прив'язки до розетки.

- можливість автономної роботи. Дуже зручні в роботі малогабаритні світильники-ліхтарики, які можуть працювати від звичайної пальчикової батареї.

Всі обладнання та аксесуари до них у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua від перевірених та надійних виробників. Тож безсумнівно можете довіритись нашому багаторічному досвіду співпраці з європейськими та світовими брендами, адже це дозволяє нам пропонувати Вам найкраще від найкращих. Замовлені обладнання або запчастини з нашого сайту слугуватимуть Вам довго та тільки покращуватимуть продуктивність роботи на Вашому швейному виробництві. Ми будемо раді Вашому дзвінку і залюбки проконсультуємо Вас з приводу будь-якого питання.