Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Етикетки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

20 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

20 одиниця(s)

Етикетка – графічний або текстовий знак, нанесений у вигляді наклейки, бірки або талона на товар, експонат, будь-який інший продукт виробництва, із зазначенням торговельної марки виробника, назви, дати виробництва, терміну придатності і так далі.

Самоклеюча етикет стрічка використовується на швейних виробництвах під час маркування крою. За допомогою професійного ручного нумератора крою на етикет стрічку наносяться потрібні символи. Етикет стрічка має хвилеподібну форму та нанесений шар стандартного клею (при потребі використовують стрічку з посиленим клеєм).

Самоклеючих етикеток існує, насправді, безліч видів. До прикладу, самоклеюча етикет стрічка із різнокольоровими круглими наклейками, котрі зручно використовувати для позначення певної інформації контролерам або технологам.

Якісна самоклеюча етикетка сьогодні є одним з ключових елементів, що привертають увагу споживача до товару і які вирізняють їх серед конкурентів. Саме етикетка завдяки своєму незвичайному дизайну, що поєднує в собі яскравість і інформативність, робить продукт характерним і по-своєму унікальним. Самоклеюча етикетка, скорочено самоклейка, сьогодні може використовуватися для будь-якого виду продукції, починаючи з етикетки, яка буде знаходитися в прямому контакті з харчовими продуктами і закінчуючи етикеткою для будівельної хімії.

Серед головних переваг етикеток слід зазначити їх стійкість до зовнішніх впливів:

- при появі конденсату етикетка не буде розмокати і відклеюватися

- самоклеюча етикетка не затреться при транспортуванні і упаковці, що дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд продукції.

- завдяки рівномірному нанесенню клею, етикетка міцно тримається на упаковці, не «морщиться» і не буде відклеюватись

Крім того, використання самоклеючої етикетки дозволяє істотно підвищити швидкість етикетування продукції.

Якщо Вам важко обрати потрібну модель нумератора або не можете визначитись із необхідним варіантом самоклеючої стрічки, звертайтесь до наших спеціалістів. Немаленький досвід дозволяє нам допомогти обрати найвдалішу модель потрібного обладнання, запасної частини або аксесуарів для пришвидшення та покращення продуктивності роботи на Вашому виробництві. Напишіть нам: Shvejnik.com.ua, по-бажанню, ознайомтесь із асортиментом, представленим на нашому сайті, а ми будемо раді допомогти Вам у здійсненні вибору.