Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Підшивочні машини

Shvejnik.com.ua пропонує підшивочні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

З метою максимальної оптимізації швейного виробництва необхідно придбати підшивочну машину потайного стібка. Вона швидко та обережно виконає підшивку країв виробу. Дане швейне обладнання фактично замінює ручне підшивання країв тканини, тим самим робить продуктивнішим процес шиття на виробництві.

Потайним стібком підшивають майже всі різновиди одягу та аксесуарів, виконаних з абсолютно різних тканин. Це краї спідниць, светрів, сорочок, верхнього одягу, тощо. Дуже часто моделі одягу передбачають таємний шов, адже далеко не на всіх виробах виглядатиме доречним шов знизу, відповідно потаємний шов швачки виконують вручну. Оскільки цей процес займає велику кількість часу та енергії, підшивальна машина потайного стібка впорається з цим завданням вдвічі швидше з меншими клопотами.

Промислові підшивочні машини мають унікальну конструкцію платформи, за рахунок якої легко можуть підшити краї рукавів, низи брюк, спідниць, блузок та пальт за мінімальний час та мінімум зусиль. Прошиваючи стібок з лицьового боку підшивальна машина виконує його міцно та якісно. Механізм роботи полягає у тому, що за допомогою зігнутої голки проколюється підігнутий край тканини, злегка захопивши виріб з лицьового боку. Таким чином, частини тканини з'єднуються дуже міцно, при чому потаємний стібок залишається помітним тільки з внутрішнього боку.

У швейному виробництві підшивочні машини діляться на два типи:

- настільні (які можна переносити)

- промислові (не піддаються переміщенню і розташовуються на окремому столі)

Наявність рукавної платформи виручає у випадку пошиття виробів, що замикаються по колу: шкарпетки, рукавиці, рукави. Промислові підшивочні машини дуже надійні та зручні у використанні. Володіють високою продуктивністю та підходять для інтенсивної експлуатації. Підшивочні машини потайного стібка дуже економно споживають електроенергію, при цьому працюють з абсолютно різними видами матеріалів.

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Maier, Texi, Zusun, Japsew, Yamato, Typical 

Великий асортимент Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua, тут Ви можете обрати якісну та надійну промислову підшивочну машину для свого виробництва.  Якщо все таки коливаєтесь у виборі, то сміливо звертайтесь до наших фахівців. Величезний досвід роботи в швейній індустрії дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше швейне обладнання для Вашого виробництва.