Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Спреї-змазки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Часто або постійно працююча машина повинна регулярно чиститись і змащуватись. У такому режимі вона буде постійно в хорошому стані, якщо Ви не порушуватиме рекомендацій її виробника щодо навантажень на її механізм і використовуваних аксесуарів.

Якщо машина рідко використовується, то перед черговим ввімкненням слід протерти її і змастити основні вузли. Після цього – дати їй попрацювати на малих обертах без нитки і з вільною лапкою. І тільки після «розігріву» приступити до роботи. Так само необхідно вчинити і після тривалого зберігання машини у відповідних умовах.

Для цього ідеальним засобом являються спреї-змазки, які легко проникають навіть у важкодоступні місця.

Спреї-змазки – це багатоцільові мастила для роликових і кулькових підшипників, підшипників ковзання, які працюють в умовах підвищеної вібрації, при високих температурах і навантаженнях, при великих кількостях вологи. Мастила оптимально підійдуть для різних галузей промисловості – сталеливарної, гірничодобувної, цементної, енергетичної, целюлозно-паперової, для загального машинобудування.

Мають прекрасну механічну стабільність в умовах вібрації, їх консистенція не змінюється і зберігається тривалий час, навіть при сильній вібрації. У них покращені, в порівнянні з аналогічними мастилами, протизадирні властивості, прекрасна несуча здатність і хороша водостійкість. Подібні мастила забезпечують надійний та тривалий захист механізмів навіть при високій вологості. За їх допомогою підшипники не виходять з ладу через корозію. В їх складі не міститься свинець, що прекрасно показує їх екологічність.

Правильний вибір щодо мастил саме для Вашого швейного обладнання допоможуть здійснити наші фахівці. Багаторічний досвід наших спеціалістів дозволить надати Вам найнеобхіднішу інформацію та проконсультувати Вас у будь-якому питанні, яке Вас зацікавило. Наша компанія понад 15 років займається постачанням промислових швейних машин, запасних частин та аксесуарів до них в Україні. Всю швейну техніку ми постачаємо тільки від перевірених та надійних виробників – світових лідерів у сфері швейного виробництва. Довготривала співпраця з провідними брендами світу дозволяє нам пропонувати тільки найкраще та найефективніше швейне обладнання для Вашого виробництва. У нас завжди можна знайти і підібрати необхідну деталь. Доставка товару здійснюється по всіх регіонах України. Замовити товар можна онлайн або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті Shvejnik.com.ua.