Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Маслянки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Догляд за швейним обладнанням є невід'ємною частиною експлуатації. Він дійсно необхідний. Регулярне чищення та змащування спеціальними оливами для швейних машин забезпечить їх довговічність, якість роботи і справність механізмів у них. Крім того, воно дозволить вчасно виявити можливі поломки внутрішніх деталей, що особливо важливо, якщо мова йде про промислове обладнання.

Загалом, якщо хочете, щоб під час роботи машини не виникало ніяких проблем, звертайтесь до нашої команди Shvejnik.com.ua, і ми залюбки підкажемо Вам, що робити.

Догляд за промисловою технікою, звичайно, краще доручати професіоналам, так як складні механізми вимагають спеціальних інструментів та дуже обережного і грамотного ставлення. Але все ж кожне виробництво та кожен майстер повинен мати у своєму арсеналі один із найголовніших  інструментів для того, щоб мати можливість усунути деякі несправності свого обладнання самотужки, а саме маслянку.

Змащування вимагають не всі швейні машини. Цей момент ви повинні з'ясувати в інструкції до конкретної моделі. Якщо все-таки машина має потребу в регулярному мастилі, а маслянки в комплекті не виявилося, то Ви можете її замовити тут – Shvejnik.com.ua.

Універсальна маслянка не має запаху, не токсична та не забруднює тканину або обладнання, потрапляючи на них. Зручна у використанні, прозора, а також полегшує доступ до важкодоступних місць.

Особливо рекомендуємо для змащування деталей  швейних, вишивальних, розкрійних та інших машин, а такожїх механізмів. Маслянка забезпечує плавне ковзання рухомих частин швейного обладнання та нейтральна до пластику.

Також рекомендовано змащувати не тільки саме обладнання, а й нитки. Щоб це зручно виконати, необхідно мати спеціальний контейнер, який також можете придбати у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua.

Контейнер для силікону використовується для змащування ниток під час шиття. Це спеціальна ємкість, яка кріпиться за допомогою магніту, або спеціальною планкою до корпусу швейної машини. У бачок заливається спеціальна силіконова олива, а за допомогою невеликого отвору на дні бачка олива подається на войлочні прокладки, які змащують одночасно 4 нитки.

Завдяки використанню сучасних технологій і вазеліну для основи в швейному маслі, збільшується якість масляної плівки, що в значній мірі продовжує термін служби механізмів.

Зручний розлив і герметичне закривання маслянки виключає протоки масла на вироби.

Багаторічний досвід з європейськими виробниками дає нам можливість пропонувати Вам тільки найякісніший продукт по догляду за швейним обладнанням. З чистим сумлінням рекомендуємо Вам замовляти саме у нас, адже нижчих цін Ви не знайдете на дану пропозицію. Наша команда також залюбки проконсультує Вас у разі виникнення питань щодо швейного обладнання або аксесуарів до нього. Чекаємо Ваших замовлень на сайті Shvejnik.com.ua за вказаним номером телефону або електронною адресою.