Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Компресори

SHVEJNIK.COM.UA пропонує великий вибір компресорів від польського виробника AIRPOL.
Доступні до замовлення поршневі, гвинтові, спіральні (великого тиску), масляні і безмасляні компресори потужністю від 4 до 315 W, системи очищення повітря, системи осушення та ресивери (ємності) від 100 до 20000 л.
Також пропонуємо запасні частини, фільтра, сепаратори, масла до компресорів AIRPOL та інших виробників.

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Компресори призначені для прямої подачі повітря на окремих робочих місцях, де потрібно джерело стисненого повітря, корисний в кожній майстерні, великих та малих виробництвах, і навіть у побуті.

Компресор обладнаний контролем рівня масла та двома манометрами: контроль тиску в баці і тиск на виході. У комплектацію даного обладнання входить: запобіжний клапан, термореле і редуктор вихідного тиску. Також компресор оснащений передовою системою охолодження і фільтрації повітря, автоматичним зливом конденсату і збором рідких залишків.

Компресори поділяються на два типи:

- гвинтові (використання гвинтових компресорів дозволяє економити до 30% електроенергії)

Переваги: надійність у роботі, мала металомісткість і габаритні розміри зумовили їх широке використання. Крім того, використання гвинтових компресорів дозволяє економити електроенергію до 30 %. Відсутність клапанів і незрівноважених механічних сил забезпечують гвинтовим компресорам високі робочі частоти обертання, завдяки чому дозволяють отримувати більшу продуктивність при порівняно невеликих зовнішніх габаритах.

- поршневі (виробляються з повітряним або рідинним охолодженням)

За видом стисненого газу поршневі компресори поділяються на: повітряний, азотно-водневий, етиленовий, азотний, кисневий, гелієвий, водневий, хлорний і т. д.

Повітряні компресори характеризуються високою стійкістю до зношування і корозії. Завдяки ефективній системі охолодження двигуна відсутня ймовірність перегріву.

Найчастіше усі моделі повітряних компресорів компактні та легкі. Для забезпечення максимальної продуктивності та полегшення у транспортуванні повітряні компресори обладнані містким ресивером та практичними колесами.

Для підтримки працездатності обладнання рекомендуємо використовувати компресорне масло. Завдяки використанню спеціально відібраних речовин, стійких до окислення і високої температури, поява нагару менш імовірна.

У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви можете обрати якісне та надійне обладнання для свого виробництва.  За додатковою інформацією та допомогою сміливо звертайтесь до наших фахівців. Величезний досвід у співпраці з провідними світовими партнерами дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше швейне обладнання для Вашого виробництва.