Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інші запчастини до прасувального обладнання

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії запчастини до прасувального обладнання наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 94 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 94 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Промислові праски від побутових у першу чергу відрізняються здатністю працювати довго та безперервно без натяку на перегрів або перенавантаження. Тривалий та сильний підігрів обладнання – це норма для промислового використання, тому дуже важливо, щоб допоміжні частини були надійними та якісними. Промислові праски практично не мають пластикових деталей, а якщо й є, то використовуються вони виключно для термо- та електроізоляції. Наприклад, ручка праски зазвичай виготовляється з коркового дерева, завдяки чому не ковзає в руці і зручна при тривалій роботі. Тому дуже важливо, щоб усі запасні частини були виготовлені надійними виробниками з якісних матеріалів. Це однозначно забезпечить Вам довготривалу роботу будь-якої техніки на виробництві і Вам не доведеться регулярно витрачати на заміну неякісних запчастин.

Надаючи перевагу якісним та оригінальним запчастинам, Ви зменшуєте імовірність раптової поломки якої-небудь з них. Це стосується і підошви прасок, і електричної педалі, регулятора подачі пари, а також пружин, ковриків тощо.

Слід стежити за доглядом прасувальної техніки також. Чим якіснішим він буде, тим довше підлягатиме експлуатації Ваше обладнання.

Не забувайте також про такі важливі компоненти за доглядом, як:

- антивапняк

- клей для парових фітінгів

- силіконовий клей

- термоклей для прокладок

- захист від пари

- олівець та порошок для чистки прасок

Ми співпрацюємо тільки з провідними брендами та обираємо найкращі варіанти саме для вас: тільки продуктивні, надійні, міцні та швидкі обладнання та запасні частини. Ми пропонуємо Вам найкраще і знаємо, що ви неодмінно знайдете для себе ідеальний варіант саме на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші фахівці розвіють всі Ваші сумніви і порекомендують беззаперечно найкраще обладнання для Вашого виробництва.