Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Сантиметри, лінійки, лекала

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Будь-який кравець, освоївши ази швейної професії, рано чи пізно стає перед бажанням "створювати", творити зі шматка тканини, невдало купленої з певної нагоди, або навпаки, надихнувшись дуже стильною річчю.

Конструювання паперових викрійок або розкрій тканини не можливий без лекал і лінійок. За допомогою кравецьких лекал з'єднують криві лінії, для побудови робочих креслень одягу. Лекала, власне, і створені для полегшення побудови викрійок і кривих ліній. Сучасні гнучкі лекала здатні деякий час тримати форму створюваної викрійки.

Існують лекала і шаблони, призначені для виконання невеликих конкретних деталей.

Шаблони кишень, виконані з термостійкого пластика, дозволяють легко запрасувати припуски і отримати чіткі контури кишені стандартної форми.

Багатофункціональні лекала дозволяють виконати як всі необхідні криві, так і акуратно розмітити припуски або розташування петель, завдяки ширині своїх прямих ділянок і отворів.

Лінійки для розмітки дозволяють не тільки легко нанести необхідні припуски, а й легко намітити петлі, надсічки й інші необхідні позначки. Також за допомогою такої лінійки можна проводити лінії під різними кутами, в залежності від моделі лінійки. Лінійка для розмітки припусків, виконана з термостійкого пластику, істотно полегшить підгибання краю виробу: прикладіть лінійку, загніть на неї тканину і пропрасуйте її.

Лінійка-шаблон з рухомим бігунком дозволить Вам не тільки намітити припуски або підгибання, але і провести окружності з заданим радіусом.

Гнучка лінійка допоможе Вам нанести розмітку на вигнуту лінію, а також виміряти і порівняти довжину фігурних деталей.

За допомогою сантиметрових стрічок, виконують точні виміри фігури, для якої в подальшому будуть будувати викрійки.

Існує величезна кількість різновидів сантиметрових стрічок та лінійок, найрозповсюдженіші з яких:

- кравецька рулетка

- вимірювальні стрічки

- металеві лінійки

- самоклейні сантиметри

- сантиметрові стрічки для розкрійних столів

Вибирайте сантиметр, шкала поділок якого починається прямо від краю стрічки. Якщо початок шкали розташоване з відступом від краю, Вам потрібно буде постійно стежити за тим, щоб цей відступ не потрапив в замір.

Також ми рекомендуємо вибрати сантиметр, на якому шкала нанесена з двох сторін, дзеркально: тоді за якою б кінець стрічки Ви не взялися, початок шкали завжди буде у Вас в руках. Випускаються сантиметри з фіксуючою кнопкою, в спеціальному корпусі, а також самоклеюча стрічка, яку Ви можете наклеїти на будь-яку рівну поверхню (наприклад, робочий стіл). Шкала сантиметра може бути нанесена як в сантиметрах, так і в дюймах. Подвійна шкала може стати в нагоді Вам, якщо Ви часто шиєте за схемами або викрійками з журналів або сайтів країн, де прийнята дюймова шкала.

Найбільш довговічними являються сантиметрові стрічки зі стійких до розтягнень тканин або поліфібри, з автоматичною кнопкою, котра фіксує розтягнуту стрічку у потрібному для Вас положенні, та у пластиковому або, що краще, металевому корпусі. Зверніть на ці моменти неабияку увагу, адже матеріал, з якого виготовлена стрічка, повинен бути міцним, щоб максимально довго служити Вам без розтягування. Сучасні професійні стрічки виготовляють зі скловолокна, яке не схильне до деформації.

Обов'язково перевірте точність шкали сантиметра на лінійці. Якщо Ви виявили помилку, запишіть її і враховуйте при роботі.

Як і в будь-якій іншій справі, так і в шитті, для того щоб створити гарну якісну річ, необхідно застосовувати різноманітні пристосування. Добрими помічниками в процесі шиття для Вас зможуть стати швейні аксесуари. З ними робота буде швидша та ефективніша. А якісні швейні аксесуари Ви неодмінно знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Звертайтесь за вказаними телефонами або надсилайте електронного листа і ми залюбки проконсультуємо Вас щодо експлуатації тої чи іншої запасної частини або дамо консультацію з приводу будь-якого питання, що могло зацікавити Вас, адже наш довготривалий досвід зі світовими лідерами дає нам змогу обслуговувати Ваше виробництво на вищому рівні з найкращою технікою.