Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Терморегулятори

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії терморегуляторів до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 41 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 41 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Терморегулятор – пристрій  для автоматичного підтримання заданого значення температури або її зміни за заданим законом. Фактично терморегулятор задіяний в якості проміжної ланки між температурним датчиком і функціями обладнання, для підтримки температурних даних в заданому діапазоні. Його можна зустріти в складі термостатичної системи будь-якого приладу і системи для штучного клімату, обігріву приміщень і об'єктів різного типу або дахів, в конструкції бойлера, охолоджуючих, морозильних і обігріваючих установках. Серед незліченно можливих варіантів використання терморегуляторів в різних сферах діяльності (від побутового, промислового до тепличного або тваринницького господарства) їх розрізняють залежно від призначення, способу управління і монтажу, потужності та інших відмінних характеристик.

Терморегулятор має у своєму складі датчик, який передає поточне значення температури вимірювальному пристрою, де відбувається її порівняння із заданим значенням; якщо виміряна та задана температури відрізняються, терморегулятор видає сигнал розузгодження, і регулювальний орган змінює надходження нагрівального або охолоджувального елемента у теплову установку.

Найпростіший терморегулятор — біметалічна пластина, що встановлюється у праску. Як і всі запчастини прасувального обладнання відрізняються формами, розмірами та матеріалом, з якого виготовлені. Встановлюється на промислових електропарових прасках та використовується для регулювання температури підошви праски.

Існують також електромеханічні капілярні терморегулятори, що встановлюються на прасувальних столах, пресах та іншому обладнанні. Використовується для регулювання температури тена.

Асортимент на нашому сайті Shvejnik.com.ua Вас приємно здивує. Ми впевнені, що Ви знайдете у нас найнеобхідніші запасні частини на своє виробництво та станете нашими постійними клієнтами. Тривала співпраця з якісними та перевіреними виробниками дозволяє нам забезпечити Вашу техніку надійними та якісними запчастинами. Обирайте у нас та переконайтесь самі! А за додатковою інформацією звертайтесь за вказаними на сайті номерами телефону або електронною адресою, наші фахівці дадуть Вам найобширнішу інформацію про будь-яку запасну частину, яка тільки Вас зацікавить.