Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пристосування для прасувального обладнання

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 268 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 268 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Важливою частиною завершального етапу виготовлення виробів на швейному виробництві є прасувальне обладнання. Адже саме праска надає готовим виробам завершений та красивий товарний вигляд. І як будь-яке обладнання, а особливо промислове, потребує ретельного догляду, щоб мало змогу витримувати достатньо великі навантаження. Проте якщо Ви помітили недосконалу роботу праски і вже не можете попрасувати вироби ідеально, то з двох варіантів вирішення такої проблеми – придбати нову промислову праску або придбати запчастини на прасувальне обладнання, – з нами Ви можете зекономити і просто замінити несправну запчастину, у даному випадку – тефлонову підошву для Вашої праски.

Аналогічно серед асортименту даного розділу Ви зможете придбати не тільки тефлонові підошви для прасок, а й вставки у підошви прасок, додаткові прасувальні форми, пом'якшувачі води, а також покриття для прасувальних столів та пресів.

Промислові праски необхідні для бездоганного розгладження одягу з натуральних, синтетичних та делікатних матеріалів не тільки на швейних виробництвах, а й у хімчистках та пральнях. А оскільки тільки якісний матеріал, із якого виготовлено підошву праски, гарантує ідеальне розгладжування, у нас Ви можете придбати саме таку – з тефлону, що не пошкоджує тканину і фурнітуру, не утворює затяжок і зачіпок, забезпечує легке і плавне ковзання. Відмінним варіантом для частого та делікатного прасування є тефлонові підошви для праски. Покриття такого виду не допускає прилипання або пропалення матеріалу, а значить, не псує речі.

Серед нашого асортименту пристосувань до прасувального обладнання Ви також можете обрати покриття для прасувальних столів та пресів:

Наші покриття прасувальних поверхонь виконані з якісного войлоку, поролону, перфорованого силікону і металевої сітки та поставляються рулонами, завдяки чому Ви можете замовити потрібний Вам розмір. Дані покриття забезпечують розподіл потоків повітря і пари всередині чохлів, що, власне, і є основним їхнім завданням.

Та на жодному швейному виробництві або в жодній пральні та хімчистці неможливо обійтись без пом'якшувачів води – фільтрів, що призначені для видалення солей жорсткості (кальцію і магнію, які утворюють накип). Жорстка вода утворює вапняні відкладення на всіх поверхнях, з якими вона стикається, що призводить до поломки кранів та іншої запірної арматури, а також до великих втрат енергії.

Прасувальне обладнання – одне з найважливіших складових швейного виробництва, хімчистки або пральні, тому наше підприємство Shvejnik.com.ua подбало про те, щоб Ви змогли придбати якісну та довговічну техніку, а також відповідні аксесуари та запасні частини до неї за привабливими цінами. Довготривала співпраця з провідними світовими виробниками дає нам змогу пропонувати Вам тільки високоякісну швейну продукцію. Замовляйте онлайн або телефонуйте нам за вказаним номером, ми будемо раді допомогти Вам та проконсультувати з приводу будь-яких питань.